Financiën
Boekjaar 2025
Orthoservice uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0672533464, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 61.481 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Orthoservice een brutomarge van € 95.812 en een eigen vermogen van € 36.896. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 42.942 naar € 61.481. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 79 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 36.896
▼ 79% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 61.481
▲ 43% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 111.464
▼ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 197.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 13.966
▼ 32% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.832
▲ 222% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.431
▲ € 12.936 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 65.703 | € 124.498 | € 68.871 | € 95.812 | ▲ 39% |
| Winst na belastingen | € 41.512 | € 84.165 | € 42.942 | € 61.481 | ▲ 43% |
| Eigen vermogen | € 45.308 | € 129.473 | € 172.415 | € 36.896 | ▼ 79% |
| Totale schulden | € 30.901 | € 36.849 | € 20.681 | € 109.445 | ▲ € 88.764 |
| Cash | € 45.002 | € 96.907 | € 143.365 | € 111.464 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 26.708 | € 110.873 | € 153.815 | € 18.296 | ▼ 88% |
| Dividend | € 70.000 | € 0 | € 0 | € 197.000 | |
| Bankschulden | € 8.219 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 76.209 | € 166.323 | € 193.096 | € 146.341 | ▼ 24% |
Kerncijfers van Orthoservice, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Orthoservice?
Wat er de jongste jaren bij Orthoservice gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 61.481 (▲ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Joeri Van den Bosch werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 41.512 winst in 2022 naar € 61.481 winst in 2025.
Betaalde al € 79.472 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 84.165 winst.
Keerde in totaal € 267.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Orthoservice zit Joeri Van den Bosch.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Joeri Van den Bosch
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molenstraat 56 bus 2
2220 Heist-op-den-Berg
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN DEN BOSCH Joeri(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0672.533.464
- Btw-nummer
- BE 0672.533.464
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat 56 bus 2, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Orthoservice
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 maart 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 apr 2025
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
Groothandel in farmaceutische en medische artikelen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels