Financiën
Boekjaar 2025
HARBI uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0671657395, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 44.512 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HARBI een brutomarge van € 951.606 en een eigen vermogen van € 829.386. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.317 naar € 44.512. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 829.386
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 44.512
▲ 191% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.975
▼ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 779.386.
Mensen en middelen in 2025
11,4
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 689.626
▼ 31% t.o.v. 2024
€ 60.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 82.400
▼ 63% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 77.452.
Schulden eind 2025
€ 77.106
▼ 61% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 68.357 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 354.274
▼ 30% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 102.242
▲ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.262.663 | € 1.005.604 | € 1.323.412 | € 951.606 | ▼ 28% |
| Winst na belastingen | € 456.259 | € 129.029 | € 15.317 | € 44.512 | ▲ 191% |
| Eigen vermogen | € 640.527 | € 769.556 | € 784.874 | € 829.386 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 1.227.391 | € 952.509 | € 858.123 | € 816.042 | ▼ 5% |
| Cash | € 96.022 | € 36.832 | € 20.256 | € 17.975 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 590.527 | € 719.556 | € 734.874 | € 779.386 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 626.098 | € 447.173 | € 197.995 | € 77.106 | ▼ 61% |
| Balanstotaal | € 1.867.918 | € 1.722.065 | € 1.642.997 | € 1.645.428 | |
| Werknemers (VTE) | - | 11,7 | 11,5 | 11,4 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van HARBI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HARBI?
Wat er de jongste jaren bij HARBI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 44.512 (▲ 191% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 456.259 winst in 2022 naar € 44.512 winst in 2025.
Betaalde al € 203.711 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 456.259 winst.
Gemiddeld € 83.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter HARBI zit AHMET ÖZTURK. AHMET ÖZTURK zit ook achter MCM SERVICE en DE SCHAEPMEESTER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hemelrijken 1 bus B
2890 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0671.657.395
- Btw-nummer
- BE 0671.657.395
- Maatschappelijke zetel
- Hemelrijken 1 bus B, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- HARBI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 februari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Bouwrijp maken van terreinen
Bouw van rioleringen
Bouw van water- en gasdistributienetten