Financiën
Boekjaar 2025
KREATIV INVESTMENTS uit De Panne, ondernemingsnummer BE0671526248, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.075 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KREATIV INVESTMENTS een brutomarge van € 217.644 en een eigen vermogen van € 70.283. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.574 naar € 32.075. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 27 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 70.283
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.075
▲ 56% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 61.717
▼ 19% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.075 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 64.037
▼ 12% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 10.587
▼ 43% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 386.745
▲ € 336.764 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 37.358 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 75.100
▲ 222% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 35.789
▲ 80% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.589 | € 84.890 | € 129.400 | € 217.644 | ▲ 68% |
| Winst na belastingen | € 31.402 | € 2.320 | € 20.574 | € 32.075 | ▲ 56% |
| Eigen vermogen | € 50.656 | € 51.375 | € 70.283 | € 70.283 | |
| Totale schulden | € 101.904 | € 107.013 | € 116.126 | € 615.895 | ▲ € 499.769 |
| Cash | € 17.020 | € 46.293 | € 76.106 | € 61.717 | ▼ 19% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 423.599 | |
| Opgepotte winst | € 41.456 | € 42.175 | € 61.083 | € 61.083 | |
| Dividend | € 0 | € 1.600 | € 1.666 | € 32.075 | ▲ € 30.409 |
| Bankschulden | € 86.584 | € 68.441 | € 49.981 | € 386.745 | ▲ € 336.764 |
| Balanstotaal | € 152.560 | € 158.389 | € 186.410 | € 686.178 | ▲ 268% |
Kerncijfers van KREATIV INVESTMENTS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met KREATIV INVESTMENTS?
Wat er de jongste jaren bij KREATIV INVESTMENTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.075 (▲ 56% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Ionel Cumpata werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in De Panne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 31.402 winst in 2022 naar € 32.075 winst in 2025.
Betaalde al € 19.498 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 32.075 winst.
Keerde in totaal € 35.341 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter KREATIV INVESTMENTS zit Ionel Cumpata.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ionel Cumpata
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwpoortlaan 28
8660 De Panne
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0671.526.248
- Btw-nummer
- BE 0671.526.248
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwpoortlaan 28, 8660 De Panne
- Namen & benamingen
- KREATIV INVESTMENTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 februari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden