Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 39 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
REHAN FOOD uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0668993063, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.276 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde REHAN FOOD een brutomarge van € 35.930 en een eigen vermogen van € 34.279. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.095 naar € 4.276. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 34.279
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.276
▲ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.241
▼ 68% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 15.679.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.829
▼ 2% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.652
▼ 29% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.558
▼ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.767
▲ 90% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 17.758 | € 29.120 | € 29.636 | € 35.930 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 2.042 | € 9.798 | € 4.095 | € 4.276 | ▲ 4% |
| Eigen vermogen | € 16.110 | € 25.908 | € 30.003 | € 34.279 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 38.213 | € 31.823 | € 48.431 | € 36.625 | ▼ 24% |
| Cash | € 12.493 | € 26.660 | € 45.014 | € 14.241 | ▼ 68% |
| Opgepotte winst | € -2.490 | € 7.308 | € 11.403 | € 15.679 | ▲ 37% |
| Balanstotaal | € 54.323 | € 57.731 | € 78.434 | € 70.904 | ▼ 10% |
Kerncijfers van REHAN FOOD, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met REHAN FOOD?
Wat er de jongste jaren bij REHAN FOOD gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.276 (▲ 4% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 2.042 winst in 2022 naar € 4.276 winst in 2025.
Betaalde al € 4.792 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 9.798 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Waverse steenweg 1711
1160 Oudergem
Waverse steenweg 1711 bus B
1160 Oudergem
Actief sinds 27 februari 2017
Waverse steenweg 1633
1160 Oudergem
Actief sinds 1 juli 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MAHAMUDA Aktar(oprichter) 70%
- MAMUN Mia(oprichter) 30%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0668.993.063
- Btw-nummer
- BE 0668.993.063
- Maatschappelijke zetel
- Waverse steenweg 1711, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- REHAN FOOD
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 januari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)