Financiën
Boekjaar 2025
Ruby Solution uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0667973969, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.297 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Ruby Solution een brutomarge van € 41.538 en een eigen vermogen van € 49.338. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 51.230 naar € 16.297. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 49.338
▼ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.297
▼ 68% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 52.472
▲ 63% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 17.738
▲ 47% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 231.055
▲ € 229.142 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.289 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 28 jaar weg.
€ 2.543
▼ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.675
▲ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 43.503 | € 74.420 | € 78.645 | € 41.538 | ▼ 47% |
| Winst na belastingen | € 24.743 | € 47.194 | € 51.230 | € 16.297 | ▼ 68% |
| Eigen vermogen | € 44.617 | € 41.812 | € 93.042 | € 49.338 | ▼ 47% |
| Totale schulden | € 63.724 | € 65.937 | € 20.579 | € 317.328 | ▲ € 296.749 |
| Cash | € 33.908 | € 44.862 | € 32.243 | € 52.472 | ▲ 63% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 255.779 | |
| Opgepotte winst | € 26.017 | € 23.212 | € 74.442 | € 30.738 | ▼ 59% |
| Dividend | € 48.000 | € 50.000 | € 0 | € 60.000 | |
| Bankschulden | € 6.685 | € 4.325 | € 1.913 | € 231.055 | ▲ € 229.142 |
| Balanstotaal | € 108.341 | € 107.748 | € 113.621 | € 366.666 | ▲ 223% |
Kerncijfers van Ruby Solution, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Ruby Solution?
Wat er de jongste jaren bij Ruby Solution gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.297 (▼ 68% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Henry Chong werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.743 winst in 2022 naar € 16.297 winst in 2025.
Betaalde al € 43.395 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 51.230 winst.
Keerde in totaal € 158.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Ruby Solution zit Henry Chong.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Henry Chong
Bestuurder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Alfons De Saegherstraat 13
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0667.973.969
- Btw-nummer
- BE 0667.973.969
- Maatschappelijke zetel
- Alfons De Saegherstraat 13, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Ruby Solution
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 december 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
+3