Financiën
Boekjaar 2025
STEF CONSTRUCTIONS uit Willebroek, ondernemingsnummer BE0667532224, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 47.733 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STEF CONSTRUCTIONS een brutomarge van € 96.089 en een eigen vermogen van € 74.992. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 22.356 naar € 47.733. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 74.992
▼ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 47.733
▲ 114% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 97.453
▲ 110% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.822 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 63.827
▲ € 51.273 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 56.156
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.108 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 37.257
▲ € 33.141 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.627
▲ 271% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.663 | € 17.241 | € 39.344 | € 96.089 | ▲ 144% |
| Winst na belastingen | € 1.355 | € 10.667 | € 22.356 | € 47.733 | ▲ 114% |
| Eigen vermogen | € 49.057 | € 59.724 | € 82.081 | € 74.992 | ▼ 9% |
| Totale schulden | € 21.496 | € 21.261 | € 93.809 | € 157.789 | ▲ 68% |
| Cash | € 26.728 | € 6.637 | € 46.447 | € 97.453 | ▲ 110% |
| Opgepotte winst | € 42.857 | € 53.524 | € 75.881 | € 68.792 | ▼ 9% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 54.822 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 68.688 | € 56.156 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 70.553 | € 80.985 | € 175.889 | € 232.781 | ▲ 32% |
Kerncijfers van STEF CONSTRUCTIONS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met STEF CONSTRUCTIONS?
Wat er de jongste jaren bij STEF CONSTRUCTIONS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 47.733 (▲ 114% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Willebroek. KBO
- STEFAN DOLCESCU werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.355 winst in 2022 naar € 47.733 winst in 2025.
Betaalde al € 26.219 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 47.733 winst.
Keerde in totaal € 54.822 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter STEF CONSTRUCTIONS zit STEFAN DOLCESCU.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
STEFAN DOLCESCU
Zaakvoerder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ijzerenwegstraat 33
2830 Willebroek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0667.532.224
- Btw-nummer
- BE 0667.532.224
- Maatschappelijke zetel
- Ijzerenwegstraat 33, 2830 Willebroek
- Namen & benamingen
- STEF CONSTRUCTIONS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 december 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Gevelreiniging
Metselwerk
Installatie van isolatie
Proefboren en boren
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Isolatiewerkzaamheden
+1