Financiën
Boekjaar 2025
LST Logistics uit Gent, ondernemingsnummer BE0665611723, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 76.832 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LST Logistics een brutomarge van € 1,4 miljoen en een eigen vermogen van € 156.009. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 72.032 naar € 76.832. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 156.009
▲ 97% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 76.832
▲ 7% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.686
▼ 29% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 136.009.
Mensen en middelen in 2025
15,4
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 842.238
▲ 4% t.o.v. 2024
€ 54.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 128.362
▼ 23% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 74.125.
Schulden eind 2025
€ 82.270
▼ 41% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 26.440 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 92.986
▼ 65% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 218.238
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 122.604 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 23.419 | € 1.072.281 | € 1.349.004 | € 1.379.286 | ▲ 2% |
| Winst na belastingen | € 10.626 | € 15.015 | € 72.032 | € 76.832 | ▲ 7% |
| Eigen vermogen | € -7.870 | € 7.145 | € 79.177 | € 156.009 | ▲ 97% |
| Totale schulden | € 116.370 | € 678.872 | € 604.036 | € 404.685 | ▼ 33% |
| Cash | € 1.096 | € 6.848 | € 7.980 | € 5.686 | ▼ 29% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 4.282 | € 4.964 | ▲ 16% |
| Opgepotte winst | € -27.870 | € -12.855 | € 59.177 | € 136.009 | ▲ 130% |
| Bankschulden | € 35.690 | € 71.202 | € 138.662 | € 82.270 | ▼ 41% |
| Balanstotaal | € 108.500 | € 686.017 | € 683.213 | € 560.694 | ▼ 18% |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | 15,4 |
Kerncijfers van LST Logistics, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LST Logistics?
Wat er de jongste jaren bij LST Logistics gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 76.832 (▲ 7% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Burak Isiklar werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.626 winst in 2022 naar € 76.832 winst in 2025.
Betaalde al € 125.391 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 76.832 winst.
Gemiddeld € 89.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter LST Logistics zit Burak Isiklar. De aandelen zijn in handen van Burak Isiklar (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Burak Isiklar
Bestuurder
Bezit 100% rechtstreeks
sinds 2022
Aandeelhouders
Burak Isiklar · bestuurder
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentstraat 179 bus A
9041 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0665.611.723
- Btw-nummer
- BE 0665.611.723
- Maatschappelijke zetel
- Gentstraat 179 bus A, 9041 Gent
- Namen & benamingen
- LST Logistics
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 oktober 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jan 2026
- Contact
- [email protected] +32489851984
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Bandenservicebedrijven