Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 4 van de laatste 4 boekjaren.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 49 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
PAV DELCO uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0663707751, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -14.986 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PAV DELCO een brutomarge van € 102.917 en een eigen vermogen van € -80.557. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 9.313 naar € -14.986. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 15 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -80.557
▼ € 14.986 t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -14.986
▼ in 2025 nog € 9.313 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.758
▲ € 6.668 t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -105.557.
Mensen en middelen in 2026
€ 74.624
▼ 14% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2026
€ 74.343
▼ 29% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 21.333 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 44.988
▲ 20% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.205
▲ € 23.508 t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 117.105 | € 92.528 | € 145.032 | € 102.917 | ▼ 29% |
| Winst na belastingen | € -16.347 | € -34.538 | € 9.313 | € -14.986 | ▼ € 24.299 |
| Eigen vermogen | € -31.345 | € -74.883 | € -65.570 | € -80.557 | ▼ € 14.986 |
| Totale schulden | € 205.177 | € 178.476 | € 148.188 | € 149.536 | ▲ 1% |
| Cash | € 30.614 | € 4.960 | € 1.090 | € 7.758 | ▲ € 6.668 |
| Opgepotte winst | € -56.345 | € -99.883 | € -90.570 | € -105.557 | ▼ € 14.986 |
| Bankschulden | € 152.701 | € 126.994 | € 104.099 | € 74.343 | ▼ 29% |
| Balanstotaal | € 173.832 | € 103.593 | € 82.617 | € 68.979 | ▼ 17% |
| Werknemers (VTE) | 3,4 | - | - | - |
Kerncijfers van PAV DELCO, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met PAV DELCO?
Wat er de jongste jaren bij PAV DELCO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 14.986 (▼ € 24.299 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 16.347 verlies in 2023 naar € 14.986 verlies in 2026.
Betaalde al € 2.606 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 9.313 winst.
Gemiddeld € 34.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vorstlaan 117
1160 Oudergem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANDERHAEGHEN Patrick Albert Emile(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0663.707.751
- Btw-nummer
- BE 0663.707.751
- Maatschappelijke zetel
- Vorstlaan 117, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- PAV DELCO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 oktober 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening
Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Catering van evenementen
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Overige eetgelegenheden