Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
Groepspraktijk Muller logo

Groepspraktijk Muller

BE0661571078

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Groepspraktijk Muller is een zorgpraktijk in Antwerpen. BV, gestart op 19 augustus 2016, 1 vestiging.

Eric Sasselaan 65 bus 2, 2020 Antwerpen kinepuntmelsele.be +32496549838

Achter het bedrijf: Sigrid Muller.

Actief voor

10 jaar, 2 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Groepspraktijk Muller uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0661571078, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.797 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Groepspraktijk Muller een brutomarge van € 18.866 en een eigen vermogen van € 136.895. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 19.242 naar € 12.797. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 136.895

▲ 10% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 12.797

▼ 33% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 141.767

▲ 26% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 121.895.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 2.774

▼ 24% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 56.206

▼ 4% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 5.470

▲ € 4.834 t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 21.861 € 28.485 € 29.448 € 18.866 ▼ 36%
Winst na belastingen € 14.595 € 19.406 € 19.242 € 12.797 ▼ 33%
Eigen vermogen € 85.450 € 104.857 € 124.098 € 136.895 ▲ 10%
Totale schulden € 79.005 € 80.927 € 61.891 € 65.124 ▲ 5%
Cash € 101.211 € 102.806 € 112.120 € 141.767 ▲ 26%
Opgepotte winst € 70.450 € 89.857 € 109.098 € 121.895 ▲ 12%
Bankschulden € 1.992 € 1.523 € 0 € 0
Balanstotaal € 164.455 € 185.784 € 185.990 € 202.019 ▲ 9%

Kerncijfers van Groepspraktijk Muller, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Groepspraktijk Muller?

Wat er de jongste jaren bij Groepspraktijk Muller gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.797 (▼ 33% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Sigrid Muller werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 14.595 winst in 2022 naar € 12.797 winst in 2025.

Betaalde al € 25.048 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 19.406 winst.

Bestuur

Sigrid Muller
Groepspraktijk Muller

Achter Groepspraktijk Muller zit Sigrid Muller.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Sigrid Muller

Bestuurder

sinds 2016

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Eric Sasselaan 65 bus 2

2020 Antwerpen

2.255.989.871

Eric Sasselaan 65 bus 2 en 101

2020 Antwerpen

Actief sinds 1 september 2016

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Advanced Custom FieldsLodashPWAReactWixlazysizes

Hosting & E-mail

E-mail provider

one.com Mail

Hosting

WIX_COM, IL

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Webshop

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ Load balancing

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • MULLER Sigrid Johanna Gerda(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0661.571.078
Btw-nummer
BE 0661.571.078
Maatschappelijke zetel
Eric Sasselaan 65 bus 2, 2020 Antwerpen
Namen & benamingen
Groepspraktijk Muller
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
19 augustus 2016
Peppol
Actief · Actief sinds 10 jan 2024
Activiteiten · NACE

Activiteiten op het gebied van logopedie

Ambulante revalidatieactiviteiten

Andere activiteiten op het gebied van de geestelijke gezondheidszorg

Overige vormen van onderwijs

Sport- en recreatieonderwijs

Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet Groepspraktijk Muller?
Groepspraktijk Muller is een zorgpraktijk in Antwerpen. BV, gestart op 19 augustus 2016, 1 vestiging.
Wat is het adres van Groepspraktijk Muller?
De maatschappelijke zetel van Groepspraktijk Muller is gevestigd te Eric Sasselaan 65 bus 2, 2020 Antwerpen.
Is Groepspraktijk Muller nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Groepspraktijk Muller actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 19 augustus 2016.
Is Groepspraktijk Muller geregistreerd op Peppol?
Ja, Groepspraktijk Muller is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0661571078.
Wat is het ondernemingsnummer van Groepspraktijk Muller?
Het ondernemingsnummer van Groepspraktijk Muller is BE0661571078.
Wanneer is Groepspraktijk Muller opgericht?
Groepspraktijk Muller is opgericht op 19 augustus 2016.