Financiën
Boekjaar 2025
Hofmans Bart uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0660572374, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.846 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Hofmans Bart een brutomarge van € 97.273 en een eigen vermogen van € 278.358. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 79.936 naar € 45.846. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 278.358
▼ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.846
▼ 43% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 225.044
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 129.631 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.678
▼ 97% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 18.198
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.965
▼ 81% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.893
▲ 145% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 68.304 | € 190.157 | € 235.879 | € 97.273 | ▼ 59% |
| Winst na belastingen | € 25.498 | € 74.631 | € 79.936 | € 45.846 | ▼ 43% |
| Eigen vermogen | € 222.435 | € 282.206 | € 362.142 | € 278.358 | ▼ 23% |
| Totale schulden | € 86.364 | € 23.543 | € 15.356 | € 14.857 | ▼ 3% |
| Cash | € 122.065 | € 140.073 | € 238.040 | € 225.044 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 216.235 | € 282.206 | € 362.142 | € 278.358 | ▼ 23% |
| Dividend | € 0 | € 8.660 | € 0 | € 129.631 | |
| Bankschulden | € 50.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 308.799 | € 305.749 | € 377.498 | € 293.215 | ▼ 22% |
Kerncijfers van Hofmans Bart, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Hofmans Bart?
Wat er de jongste jaren bij Hofmans Bart gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.846 (▼ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Bart Hofmans werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 25.498 winst in 2022 naar € 45.846 winst in 2025.
Betaalde al € 91.750 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 79.936 winst.
Keerde in totaal € 138.291 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Hofmans Bart zit Bart Hofmans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bart Hofmans
Andere functie
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Diepestraat 14
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
COMBELL-AS, BE
Domein
Domein
barthofmans.be
Geregistreerd
2023-10-14
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0660.572.374
- Btw-nummer
- BE 0660.572.374
- Maatschappelijke zetel
- Diepestraat 14, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Hofmans Bart
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 juli 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 jan 2025
- Contact
- barthofmans.be
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Overige bouwinstallatie
Sanitaire werkzaamheden
Overige bouwinstallatie, n.e.g.