Financiën
Boekjaar 2025
Cadenzas uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0659803205, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 84.817 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Cadenzas een brutomarge van € 130.953 en een eigen vermogen van € 48.120. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 106.105 naar € 84.817. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.120
▲ 40% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 84.817
▼ 20% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 79.040
▼ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 71.000 uitgekeerd
84 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 34.024
▼ 7% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 22.457.
Schulden eind 2025
€ 24.525
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.887 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 5.149
▲ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.605
▲ 163% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 128.256 | € 146.638 | € 160.972 | € 130.953 | ▼ 19% |
| Winst na belastingen | € 94.430 | € 100.567 | € 106.105 | € 84.817 | ▼ 20% |
| Eigen vermogen | € 69.987 | € 47.401 | € 34.304 | € 48.120 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 161.614 | € 169.470 | € 172.049 | € 119.740 | ▼ 30% |
| Cash | € 114.125 | € 104.212 | € 98.578 | € 79.040 | ▼ 20% |
| Opgepotte winst | € 51.387 | € 28.801 | € 15.704 | € 29.520 | ▲ 88% |
| Dividend | € 105.000 | € 123.153 | € 119.203 | € 71.000 | ▼ 40% |
| Bankschulden | € 58.366 | € 46.941 | € 35.954 | € 24.525 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 231.602 | € 216.871 | € 206.352 | € 167.860 | ▼ 19% |
Kerncijfers van Cadenzas, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Cadenzas?
Wat er de jongste jaren bij Cadenzas gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 84.817 (▼ 20% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 94.430 winst in 2022 naar € 84.817 winst in 2025.
Betaalde al € 108.109 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 106.105 winst.
Keerde in totaal € 418.356 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Cadenzas zit Frank Oscar Westelinck.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Frank Oscar Westelinck
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Roskamstraat 146
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0659.803.205
- Btw-nummer
- BE 0659.803.205
- Maatschappelijke zetel
- Roskamstraat 146, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- Cadenzas
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 juli 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer