Financiën
Boekjaar 2025
IMMO-RÉNOVE uit Celles (lez-Tournai), ondernemingsnummer BE0659717784, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -6.234 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IMMO-RÉNOVE een brutomarge van € -2.504 en een eigen vermogen van € 4.925. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 160 naar € -6.234. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 56 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4.925
▼ 56% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.234
▼ in 2024 nog € 160 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.787
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -12.075.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.356
▲ 107% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.650
▲ € 12.675 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.794 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 1.183
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.095
▲ 183% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 10.986 | € 12.743 | € 3.695 | € -2.504 | ▼ € 6.198 |
| Winst na belastingen | € 5.338 | € 7.464 | € 160 | € -6.234 | ▼ € 6.395 |
| Eigen vermogen | € 3.534 | € 10.999 | € 11.159 | € 4.925 | ▼ 56% |
| Totale schulden | € 13.969 | € 6.089 | € 4.877 | € 19.334 | ▲ 296% |
| Cash | - | € 66 | - | € 2.787 | |
| Opgepotte winst | € -13.466 | € -6.001 | € -5.841 | € -12.075 | ▼ € 6.234 |
| Bankschulden | € 10.012 | € 3.250 | € 975 | € 13.650 | ▲ € 12.675 |
| Balanstotaal | € 17.503 | € 17.087 | € 16.035 | € 24.258 | ▲ 51% |
Kerncijfers van IMMO-RÉNOVE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IMMO-RÉNOVE?
Wat er de jongste jaren bij IMMO-RÉNOVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 6.234 (▼ € 6.395 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Chièvres. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.338 winst in 2022 naar € 6.234 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2023, met € 7.464 winst.
Bestuur
Achter IMMO-RÉNOVE zit Jérôme Piens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jérôme Piens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Monseigneur Descamps 10
7760 Celles (lez-Tournai)
Rue du Hameau 46
7950 Chièvres
Actief sinds 15 juli 2016
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0659.717.784
- Btw-nummer
- BE 0659.717.784
- Maatschappelijke zetel
- Rue Monseigneur Descamps 10, 7760 Celles (lez-Tournai)
- Namen & benamingen
- IMMO-RÉNOVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 juli 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Bouwrijp maken van terreinen
Metselwerk
Overige bouwinstallatie
Installatie van isolatie
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Isolatiewerkzaamheden
+2