Actief

Van Kleef, Leo

Switched

BE0658255262

Natuurlijk Persoon Eenmanszaak 1 vestiging

Actief voor

44 jaar, 6 maanden

Maatschappelijke zetel

Niet gespecificeerd

Namen & benamingen

Van Kleef, Leo

Maatschappelijke naam

Lang 0

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Natuurlijk Persoon

Juridische vorm

Eenmanszaak

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

1 januari 1982

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Actief
0208:0658255262

Actief sinds 18 aug 2025

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

32500 Hoofdactiviteit

Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden

33103 Hoofdactiviteit

Vervaardiging van orthopedische artikelen en prothesen

3250001 Hoofdactiviteit

Vervaardiging van boormachines voor tandartsen

3310202 Hoofdactiviteit

de vervaardiging van boormachines voor tandartsen

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

2.019.686.983

Rue des Crayats(BLX) 14

6464 Chimay

Actief sinds 17 oktober 1990

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Van Kleef, Leo?
Het ondernemingsnummer van Van Kleef, Leo is BE0658255262.
Wanneer is Van Kleef, Leo opgericht?
Van Kleef, Leo is opgericht op 1 januari 1982.
Wat is de hoofdactiviteit van Van Kleef, Leo?
De hoofdactiviteit van Van Kleef, Leo is "Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden" (NACE-code 32500).
Heeft Van Kleef, Leo een website?
Er is momenteel geen website bekend voor Van Kleef, Leo.