Financiën
Boekjaar 2026
Fashionswing uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0657927541, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 46.139 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Fashionswing een brutomarge van € 122.020 en een eigen vermogen van € 297.387. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 73.109 naar € 46.139. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 297.387
▼ 9% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 46.139
▼ 37% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 132.779
▲ 19% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 75.013 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
€ 42.967
▲ 16% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.917
▼ 36% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.950
▲ 273% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.377
▼ 88% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 101.479 | € 149.495 | € 156.049 | € 122.020 | ▼ 22% |
| Winst na belastingen | € 51.412 | € 74.527 | € 73.109 | € 46.139 | ▼ 37% |
| Eigen vermogen | € 195.125 | € 264.152 | € 326.261 | € 297.387 | ▼ 9% |
| Totale schulden | € 33.305 | € 39.234 | € 38.574 | € 83.911 | ▲ 118% |
| Cash | € 45.578 | € 114.572 | € 111.606 | € 132.779 | ▲ 19% |
| Opgepotte winst | € 147.966 | € 218.946 | € 284.961 | € 256.087 | ▼ 10% |
| Dividend | € 5.159 | € 3.547 | € 7.094 | € 75.013 | ▲ € 67.918 |
| Balanstotaal | € 228.430 | € 303.386 | € 364.835 | € 381.298 | ▲ 5% |
Kerncijfers van Fashionswing, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Fashionswing?
Wat er de jongste jaren bij Fashionswing gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 46.139 (▼ 37% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 51.412 winst in 2023 naar € 46.139 winst in 2026.
Betaalde al € 125.443 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 74.527 winst.
Keerde in totaal € 90.813 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Fashionswing zit Christl Van Vijnckt.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Christl Van Vijnckt
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kustlaan 14
8300 Knokke-Heist
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0657.927.541
- Btw-nummer
- BE 0657.927.541
- Maatschappelijke zetel
- Kustlaan 14, 8300 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- Fashionswing
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 juli 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in schoeisel
Detailhandel in kledingaccessoires
Detailhandel in lederwaren en reisartikelen