Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 38 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
VORM EN FUNCTIE uit Kortrijk, ondernemingsnummer BE0656996539, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.362 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VORM EN FUNCTIE een brutomarge van € 16.188 en een eigen vermogen van € 12.988. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -19.202 naar € -2.362. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 12.988
▼ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.362
▲ 88 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.800
▼ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 3.788.
Mensen en middelen in 2025
€ 8.799
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.607
▼ 34% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.300 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 7.298
▼ 34% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.201
▼ 17% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.921 | € 17.307 | € -1.231 | € 16.188 | ▲ € 17.420 |
| Winst na belastingen | € 2.115 | € 2.305 | € -19.202 | € -2.362 | ▲ € 16.841 |
| Eigen vermogen | € 32.247 | € 34.552 | € 15.350 | € 12.988 | ▼ 15% |
| Totale schulden | € 29.884 | € 22.246 | € 64.379 | € 58.653 | ▼ 9% |
| Cash | € 5.396 | € 25.857 | € 18.032 | € 10.800 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € 23.047 | € 25.352 | € 6.150 | € 3.788 | ▼ 38% |
| Bankschulden | € 18.712 | € 16.427 | € 22.047 | € 14.607 | ▼ 34% |
| Balanstotaal | € 62.130 | € 56.798 | € 79.728 | € 71.641 | ▼ 10% |
Kerncijfers van VORM EN FUNCTIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VORM EN FUNCTIE?
Wat er de jongste jaren bij VORM EN FUNCTIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.362. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Zwevegem. KBO
- Nieuwe vestiging in Kortrijk. KBO
- JEROEN HANSSENS werd bestuurder. NBB
- LIESELOTTE DEFORCE werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.115 winst in 2022 naar € 2.362 verlies in 2025.
Betaalde al € 672 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 2.305 winst.
Bestuur
Achter VORM EN FUNCTIE zitten JEROEN HANSSENS en LIESELOTTE DEFORCE. LIESELOTTE DEFORCE zit ook achter Compagnie Cordial.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
JEROEN HANSSENS
Bestuurder
sinds 2016
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Amandsdreef(Bel) 6
8510 Kortrijk
Otegemstraat(Z) 148 bus b
8550 Zwevegem
Actief sinds 1 juli 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0656.996.539
- Btw-nummer
- BE 0656.996.539
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Amandsdreef(Bel) 6, 8510 Kortrijk
- Namen & benamingen
- VORM EN FUNCTIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 juni 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 aug 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van webportalen
Webportalen
Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Organisatie van congressen en beurzen
Ontwerpen van computerprogramma’s
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Activiteiten van grafische designers
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's