Financiën
Boekjaar 2025
OPTIC MIDI uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0656932993, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 116.682 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde OPTIC MIDI een brutomarge van € 172.484 en een eigen vermogen van € 134.660. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 81.169 naar € 116.682. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 134.660
▲ € 116.682 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 116.682
▲ 44% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 186.188
▲ € 149.776 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 117.960.
Mensen en middelen in 2025
€ 22.668
▼ 2% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 15.417.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 102.788
▲ 157% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 51.429
▲ 68% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 323.294 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 39.239 | € -42.750 | € 97.995 | € 172.484 | ▲ 76% |
| Winst na belastingen | € 33.391 | € -84.379 | € 81.169 | € 116.682 | ▲ 44% |
| Eigen vermogen | € 21.188 | € -63.191 | € 17.977 | € 134.660 | ▲ € 116.682 |
| Totale schulden | € 72.151 | € 198.934 | € 97.470 | € 187.405 | ▲ 92% |
| Cash | € 17.095 | € 46.777 | € 36.412 | € 186.188 | ▲ € 149.776 |
| Opgepotte winst | € 4.488 | € -79.891 | € 1.277 | € 117.960 | ▲ € 116.682 |
| Balanstotaal | € 93.338 | € 135.743 | € 115.447 | € 322.064 | ▲ 179% |
Kerncijfers van OPTIC MIDI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met OPTIC MIDI?
Wat er de jongste jaren bij OPTIC MIDI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 116.682 (▲ 44% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 33.391 winst in 2022 naar € 116.682 winst in 2025.
Betaalde al € 80.101 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 116.682 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Joseph Baecklaan 76 bus 29
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Paul-Henri Spaaklaan 31
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 1 december 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
OVH Mail
Hosting
OVH, FR
DNS
OVH DNS
Domein
Domein
opticmidi.be
Geregistreerd
2015-07-30
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0656.932.993
- Btw-nummer
- BE 0656.932.993
- Maatschappelijke zetel
- Joseph Baecklaan 76 bus 29, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- OPTIC MIDI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 juni 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Contact
- opticmidi.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in fotografische en optische artikelen en in precisieinstrumenten in gespecialiseerde winkels