Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 59 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Fra&co uit Mol, ondernemingsnummer BE0655889749, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 36.144 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Fra&co een brutomarge van € 128.234 en een eigen vermogen van € 74.856. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 44.637 naar € 36.144. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 6 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 74.856
▲ 93% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 36.144
▼ 19% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 41.730
▼ 34% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 68.656.
Mensen en middelen in 2025
0,1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 2.109
▼ 93% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 8.356
▲ 87% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 375.000
▲ € 350.000 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 21.090 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 18 jaar weg.
€ 28.435
▲ 104% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.132 | € 53.587 | € 96.758 | € 128.234 | ▲ 33% |
| Winst na belastingen | € -1.849 | € 29.027 | € 44.637 | € 36.144 | ▼ 19% |
| Eigen vermogen | € -34.951 | € -5.924 | € 38.713 | € 74.856 | ▲ 93% |
| Totale schulden | € 81.037 | € 73.658 | € 92.808 | € 464.179 | ▲ € 371.372 |
| Cash | € 10.334 | € 33.338 | € 62.766 | € 41.730 | ▼ 34% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 448.816 | |
| Opgepotte winst | € -41.151 | € -12.124 | € 32.513 | € 68.656 | ▲ 111% |
| Bankschulden | € 0 | € 25.000 | € 25.000 | € 375.000 | ▲ € 350.000 |
| Balanstotaal | € 46.086 | € 67.734 | € 131.520 | € 539.036 | ▲ € 407.515 |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | 0,1 |
Kerncijfers van Fra&co, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Fra&co?
Wat er de jongste jaren bij Fra&co gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 36.144 (▼ 19% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mol. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Shangfei Zheng werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 1.849 verlies in 2022 naar € 36.144 winst in 2025.
Betaalde al € 27.406 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 44.637 winst.
Bestuur
Achter Fra&co zit Shangfei Zheng.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Shangfei Zheng
Bestuurder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Balen-Neetlaan 40
2400 Mol
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0655.889.749
- Btw-nummer
- BE 0655.889.749
- Maatschappelijke zetel
- Balen-Neetlaan 40, 2400 Mol
- Namen & benamingen
- Fra&co
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juni 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening