Financiën
Boekjaar 2025
Dlaw uit Ieper, ondernemingsnummer BE0655722869, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 25.499 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dlaw een brutomarge van € 52.494 en een eigen vermogen van € 88.553. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 45.123 naar € 25.499. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 88.553
▲ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.499
▼ 43% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 112.271
▲ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
3 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 23.774
▲ 12% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 10.500
▼ 36% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.000 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 233
▲ 101% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.925
▼ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 31.417 | € 22.569 | € 75.260 | € 52.494 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € 25.574 | € 9.791 | € 45.123 | € 25.499 | ▼ 43% |
| Eigen vermogen | € 9.806 | € 19.597 | € 63.887 | € 88.553 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 68.170 | € 56.320 | € 58.119 | € 59.017 | ▲ 2% |
| Cash | € 43.932 | € 40.542 | € 72.365 | € 112.271 | ▲ 55% |
| Opgepotte winst | € -8.794 | € 997 | € 45.287 | € 69.953 | ▲ 54% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 833 | € 833 | |
| Bankschulden | € 33.624 | € 22.500 | € 16.500 | € 10.500 | ▼ 36% |
| Balanstotaal | € 77.976 | € 75.917 | € 122.006 | € 147.570 | ▲ 21% |
Kerncijfers van Dlaw, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dlaw?
Wat er de jongste jaren bij Dlaw gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 25.499 (▼ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.574 winst in 2022 naar € 25.499 winst in 2025.
Betaalde al € 29.943 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 45.123 winst.
Keerde in totaal € 1.666 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dlaw zit Joachim Dejonckheere.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Joachim Dejonckheere
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Elverdingestraat 97 bus 1A
8900 Ieper
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0655.722.869
- Btw-nummer
- BE 0655.722.869
- Maatschappelijke zetel
- Elverdingestraat 97 bus 1A, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- Dlaw
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 mei 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van advocaten