Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
70 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2023
CRM uit Gent, ondernemingsnummer BE0654868180, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 66.469 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CRM een brutomarge van € 102.002 en een eigen vermogen van € 283.978. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 21.655 naar € 66.469. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 april 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 283.978
▲ 31% t.o.v. 2022
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 66.469
▲ 207% t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.046
▼ 76% t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 277.778.
Mensen en middelen in 2023
€ 9.071
▼ 69% t.o.v. 2022
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 11.887
▲ € 10.476 t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2023
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.293
▼ 88% t.o.v. 2022
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.770
▲ 16% t.o.v. 2022
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 108.316 | € 102.002 | ▼ 6% |
| Winst na belastingen | € 21.655 | € 66.469 | ▲ 207% |
| Eigen vermogen | € 217.510 | € 283.978 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 308.483 | € 61.063 | ▼ 80% |
| Cash | € 100.969 | € 24.046 | ▼ 76% |
| Opgepotte winst | € 211.310 | € 277.778 | ▲ 31% |
| Balanstotaal | € 525.992 | € 345.041 | ▼ 34% |
Kerncijfers van CRM, boekjaren 2022 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 30 januari 2025.
Wat is er gebeurd met CRM?
Wat er de jongste jaren bij CRM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
CRM is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 66.469 (▲ 207% t.o.v. 2022). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Houthalen-Helchteren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.655 winst in 2022 naar € 66.469 winst in 2023.
Betaalde al € 24.127 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 66.469 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gaston Crommenlaan 8 bus 101
9050 Gent
Europarklaan 1014
3530 Houthalen-Helchteren
Actief sinds 20 mei 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 70 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →ELDEMAR
€ 4,8 miljoen brutomarge · 2025
Iptor Belgium
€ 6,2 miljoen omzet · 2025
1Enclose
€ 43.088 brutomarge · 2025
Belclaims International
€ 92.634 brutomarge · 2025
FLUKE BELGIUM
€ 11,4 miljoen omzet · 2025
+65 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0654.868.180
- Btw-nummer
- BE 0654.868.180
- Maatschappelijke zetel
- Gaston Crommenlaan 8 bus 101, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- CRM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 20 mei 2016
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)