Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 4 boekjaren.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 29 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
MALTA uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0653751789, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 31.841 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MALTA een brutomarge van € 34.508 en een eigen vermogen van € -40.234. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.956 naar € 31.841. Winstgevend, en de winst groeit. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 16 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -40.234
▼ € 208.189 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.841
▲ € 29.885 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1
▼ € 2.033 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -55.804.
Mensen en middelen in 2025
€ 12
▼ 91% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.785
▼ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.708
▲ 188% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 15.836 | € 34.114 | € 4.403 | € 34.508 | ▲ € 30.105 |
| Winst na belastingen | € 9.932 | € 10.814 | € 1.956 | € 31.841 | ▲ € 29.885 |
| Eigen vermogen | € 155.185 | € 166.000 | € 167.956 | € -40.234 | ▼ € 208.189 |
| Totale schulden | € 154.063 | € 86.308 | € 11.208 | € 57.825 | ▲ € 46.617 |
| Cash | € 478 | € 1.364 | € 2.034 | € 1 | ▼ € 2.033 |
| Opgepotte winst | € -100.415 | € -89.600 | € -87.644 | € -55.804 | ▲ € 31.841 |
| Balanstotaal | € 309.249 | € 252.308 | € 179.164 | € 17.592 | ▼ 90% |
Kerncijfers van MALTA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met MALTA?
Wat er de jongste jaren bij MALTA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 31.841 (▲ € 29.885 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Kapitaalverhoging van € 131.400, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Kapitaalverhoging van € 118.000, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 9.932 winst in 2022 naar € 31.841 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 31.841 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molenstraat(HAL) 205A
2220 Heist-op-den-Berg
Molenstraat(HAL) 205 bus A
2220 Heist-op-den-Berg
Actief sinds 3 mei 2016
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- BERCX Jozef(inschrijver) 7.5%
- HENDERICKX Bart(inschrijver) 7.5%
- LAGRANGE Willy(inschrijver) 3.7%
- GOYVAERTS Francis(inschrijver) 3.7%
- VANHOUT Wim(inschrijver) 3.7%
- NIJS Christof(inschrijver) 3.7%
- GUERRIERI Michele(inschrijver) 2.8%
- De CRAEN Linda(inschrijver) 1.9%
- SAK Godelieve(inschrijver) 1.9%
- VAN BEECK Patrick(inschrijver) 1.9%
- VAN NUFFELEN Peter(inschrijver) 1.9%
- LEROY Jan(inschrijver) 1.9%
- MALLINUS Iris(inschrijver) 1.9%
- SMOLDEREN Ingeborg(inschrijver) 1.9%
- LAMBRECHTS Godelieve(inschrijver) 0.9%
- VERMEIREN Marc(inschrijver) 0.9%
- TORFS Eddy(inschrijver) 0.9%
- TORFS Luc(inschrijver) 0.3%
- MEURIS Ann(inschrijver) 0.3%
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- VETTERS Jozef Frans(inschrijver) 7.3%
- HOLEMANS Alexander Irma Louis(inschrijver) 7.3%
- DE BRUYN Jan Hendrik Irma Leopold(inschrijver) 7.3%
- WOUTERS Wim Felix Frans(inschrijver) 7.3%
- BEYENS Danny Jozef Magda(inschrijver) 7.3%
- GERITS Tim(inschrijver) 7.3%
- GERITS Peter Louis Augusta(inschrijver) 7.3%
- HOUTMEYERS Wilfried Willy Ivonne Karel(inschrijver) 7.3%
- VAN BAEL Tom(inschrijver) 7.3%
- VERMEULEN Tom Ludovicus(inschrijver) 7.3%
- OLAERTS Geert Jan Germain(inschrijver) 5.5%
- VAN DE POEL Jens(inschrijver) 4.4%
- VAN ROMPUY Fabienne Theresa Leopold(inschrijver) 1.8%
- HELSEN Karina Maria Augusta(inschrijver) 1.5%
Oprichting
Bron: Akte ↗- Torfs Luc(oprichter) 50%
- Meuris Ann(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0653.751.789
- Btw-nummer
- BE 0653.751.789
- Maatschappelijke zetel
- Molenstraat(HAL) 205A, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- MALTA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 mei 2016
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in damesbovenkleding