Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 15 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
CAMOS uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0652959953, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 35.898 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CAMOS een brutomarge van € 174.670 en een eigen vermogen van € 26.501. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.990 naar € 35.898. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 26.501
▲ € 35.898 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 35.898
▲ 157% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 120
▼ 99% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 7.660.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 121.583
▲ 18% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 69.054
▲ € 68.202 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 113.487
▲ 212% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 31.231 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 60.204
▲ € 50.326 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.105
▼ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 90.853 | € 81.870 | € 121.976 | € 174.670 | ▲ 43% |
| Winst na belastingen | € -8.696 | € -25.284 | € 13.990 | € 35.898 | ▲ 157% |
| Eigen vermogen | € 1.897 | € -23.387 | € -9.397 | € 26.501 | ▲ € 35.898 |
| Totale schulden | € 220.993 | € 180.435 | € 91.470 | € 203.427 | ▲ 122% |
| Cash | € 814 | € 2.716 | € 10.160 | € 120 | ▼ 99% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 2.885 | |
| Opgepotte winst | € -16.703 | € -42.228 | € -28.238 | € 7.660 | ▲ € 35.898 |
| Bankschulden | € 105.435 | € 59.565 | € 36.391 | € 113.487 | ▲ 212% |
| Balanstotaal | € 222.890 | € 157.049 | € 82.073 | € 229.928 | ▲ 180% |
Kerncijfers van CAMOS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CAMOS?
Wat er de jongste jaren bij CAMOS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 35.898 (▲ 157% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- François COLONVAL werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 8.696 verlies in 2022 naar € 35.898 winst in 2025.
Betaalde al € 591 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 35.898 winst.
Bestuur
Achter CAMOS zit François COLONVAL. François COLONVAL zit ook achter FRAVINDAM.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Princesse(TRI) 2
7100 La Louvière
Boulevard de la Technicité(H-G) 12
7110 La Louvière
Actief sinds 29 april 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0652.959.953
- Btw-nummer
- BE 0652.959.953
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Princesse(TRI) 2, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- CAMOS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 april 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in spijsoliën en -vetten
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
Groothandel in parfumerieën en cosmetica
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.