Financiën
Boekjaar 2025
Beer & fashion uit Middelkerke, ondernemingsnummer BE0652851273, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.385 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Beer & fashion een brutomarge van € 64.768 en een eigen vermogen van € 197.188. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.302 naar € 37.385. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 197.188
▲ 23% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.385
▼ 35% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.603
▼ 52% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 178.588.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 54.600
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.297
▼ 53% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50
▼ 98% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 94.385 | € 79.606 | € 81.608 | € 64.768 | ▼ 21% |
| Winst na belastingen | € 70.576 | € 53.546 | € 57.302 | € 37.385 | ▼ 35% |
| Eigen vermogen | € 88.954 | € 102.501 | € 159.803 | € 197.188 | ▲ 23% |
| Totale schulden | € 128.507 | € 117.028 | € 105.137 | € 114.663 | ▲ 9% |
| Cash | € 16.317 | € 7.654 | € 36.487 | € 17.603 | ▼ 52% |
| Opgepotte winst | € 70.354 | € 83.901 | € 141.203 | € 178.588 | ▲ 26% |
| Dividend | € 40.000 | € 40.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 57.746 | € 54.844 | € 54.600 | € 54.600 | |
| Balanstotaal | € 217.462 | € 219.528 | € 264.940 | € 311.851 | ▲ 18% |
Kerncijfers van Beer & fashion, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Beer & fashion?
Wat er de jongste jaren bij Beer & fashion gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.385 (▼ 35% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Halle. KBO
- Nieuwe vestiging in Middelkerke. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 70.576 winst in 2022 naar € 37.385 winst in 2025.
Betaalde al € 73.540 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 70.576 winst.
Keerde in totaal € 80.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Beer & fashion zit Kurt Marcelis. Kurt Marcelis zit ook achter REKEG Solutions.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zeedijk 22 bus 605
8430 Middelkerke
Bergensesteenweg 505
1500 Halle
Actief sinds 1 juli 2017
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0652.851.273
- Btw-nummer
- BE 0652.851.273
- Maatschappelijke zetel
- Zeedijk 22 bus 605, 8430 Middelkerke
- Namen & benamingen
- Beer & fashion
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 april 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten
Vervaardiging van bier
Detailhandel in groenten en fruit
Markt- en straathandel in voedings- en genotmiddelen