Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2024 werd verwacht vóór 30 april 2025 en is niet neergelegd.
-
Druk adres KBO
118 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2023
CAT CONSTRUCT uit Zaventem, ondernemingsnummer BE0652724876, sloot boekjaar 2023 af met een resultaat van € 27 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CAT CONSTRUCT een brutomarge van € 4.558 en een eigen vermogen van € 61.651. Tegenover boekjaar 2022 ging het resultaat van € 184 naar € 27. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 februari 2024 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 61.651
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 27
▼ 85% t.o.v. 2022
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.020
▲ 49% t.o.v. 2022
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2023. De opgepotte winst groeide naar € 55.451.
Mensen en middelen in 2023
€ 13.110
▼ 22% t.o.v. 2022
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2023
€ 5.494
▼ 44% t.o.v. 2022
Dit jaar wordt € 4.051 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 29
▼ 90% t.o.v. 2022
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | Verschil 2022 → 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 267.164 | - | - | |
| Brutomarge | € 15.089 | € 4.331 | € 4.558 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 4.180 | € 184 | € 27 | ▼ 85% |
| Eigen vermogen | € 61.439 | € 61.623 | € 61.651 | |
| Totale schulden | € 7.729 | € 14.875 | € 9.522 | ▼ 36% |
| Cash | € 5.976 | € 12.799 | € 19.020 | ▲ 49% |
| Opgepotte winst | € 55.239 | € 55.423 | € 55.451 | |
| Bankschulden | € 1.827 | € 9.882 | € 5.494 | ▼ 44% |
| Balanstotaal | € 69.168 | € 76.498 | € 71.173 | ▼ 7% |
Kerncijfers van CAT CONSTRUCT, boekjaren 2021 tot 2023, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2024 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 30 april 2025.
Wat is er gebeurd met CAT CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij CAT CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2023: winst van € 27 (▼ 85% t.o.v. 2022). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Walhain. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.180 winst in 2021 naar € 27 winst in 2023.
Betaalde al € 1.304 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 4.180 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Rue du Vieux Château(WSP) 12
1457 Walhain
Actief sinds 21 april 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 118 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+113 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0652.724.876
- Btw-nummer
- BE 0652.724.876
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- CAT CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 april 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Catering van evenementen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Stukadoorswerk