Financiën
Boekjaar 2025
Go For It uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0651804168, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 40.696 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Go For It een brutomarge van € 54.593 en een eigen vermogen van € 21.423. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 25.506 naar € 40.696. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.423
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 40.696
▲ 60% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 56.260
▲ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.000 uitgekeerd
98 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.818
▼ 22% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 496
▼ 60% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.518
▲ € 1.447 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.140
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 43.247 | € 58.733 | € 35.441 | € 54.593 | ▲ 54% |
| Winst na belastingen | € 28.766 | € 42.505 | € 25.506 | € 40.696 | ▲ 60% |
| Eigen vermogen | € 16.065 | € 34.221 | € 20.727 | € 21.423 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 42.713 | € 40.464 | € 48.277 | € 54.576 | ▲ 13% |
| Cash | € 46.153 | € 61.189 | € 50.903 | € 56.260 | ▲ 11% |
| Opgepotte winst | € 3.665 | € 15.671 | € 2.177 | € 2.873 | ▲ 32% |
| Dividend | € 28.000 | € 30.500 | € 39.000 | € 40.000 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 1.034 | € 1.904 | € 1.233 | € 496 | ▼ 60% |
| Balanstotaal | € 58.778 | € 74.685 | € 69.004 | € 75.999 | ▲ 10% |
Kerncijfers van Go For It, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Go For It?
Wat er de jongste jaren bij Go For It gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 40.696 (▲ 60% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- JENNIFER PALUMBO werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 28.766 winst in 2022 naar € 40.696 winst in 2025.
Betaalde al € 34.600 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 42.505 winst.
Keerde in totaal € 137.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Go For It zit JENNIFER PALUMBO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
JENNIFER PALUMBO
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Defacqzstraat 135-139
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0651.804.168
- Btw-nummer
- BE 0651.804.168
- Maatschappelijke zetel
- Defacqzstraat 135-139, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- Go For It
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 april 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering