Financiën
Boekjaar 2024
EDITE CLEAN uit Ellezelles, ondernemingsnummer BE0651754381, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 23.078 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EDITE CLEAN een brutomarge van € 36.170 en een eigen vermogen van € 163.685. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 2.063 naar € 23.078. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 163.685
▲ 13% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 23.078
▲ € 21.015 t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 23.498
▲ 163% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 161.185.
Mensen en middelen in 2024
€ 2.371
▲ 29% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.304
▼ 21% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 42.226 | € 16.172 | € 23.743 | € 36.170 | ▲ 52% |
| Winst na belastingen | € 17.389 | € 10.585 | € 2.063 | € 23.078 | ▲ € 21.015 |
| Eigen vermogen | € 131.660 | € 142.245 | € 144.307 | € 163.685 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 7.673 | € 59 | € 2.913 | € 2.304 | ▼ 21% |
| Cash | € 9.034 | € 8.528 | € 8.931 | € 23.498 | ▲ 163% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 3.843 | |
| Opgepotte winst | € 125.460 | € 136.045 | € 138.107 | € 161.185 | ▲ 17% |
| Balanstotaal | € 139.333 | € 142.304 | € 147.220 | € 165.989 | ▲ 13% |
Kerncijfers van EDITE CLEAN, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met EDITE CLEAN?
Wat er de jongste jaren bij EDITE CLEAN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 23.078 (▲ € 21.015 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ellezelles. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 17.389 winst in 2021 naar € 23.078 winst in 2024.
Betaalde al € 40.190 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 23.078 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue d'Aulnoit 79C
7890 Ellezelles
Rue d'Aulnoit 79 bus C
7890 Ellezelles
Actief sinds 8 april 2016
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0651.754.381
- Btw-nummer
- BE 0651.754.381
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Aulnoit 79C, 7890 Ellezelles
- Namen & benamingen
- EDITE CLEAN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 april 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene reiniging van gebouwen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Bouwrijp maken van terreinen
Landschapsverzorging
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Plaatsen van vloer- en wandtegels