Financiën
Boekjaar 2025
Dakwerken Zenco uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0649578019, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 67.877 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dakwerken Zenco een brutomarge van € 167.715 en een eigen vermogen van € 156.157. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 74.138 naar € 67.877. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 156.157
▲ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 67.877
▼ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 209.762
▲ € 161.362 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.166 uitgekeerd
43 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 37.159
▼ 8% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.254
▼ 57% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 79.168
▲ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 67.923 | € 55.106 | € 161.268 | € 167.715 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 9.785 | € 1.849 | € 74.138 | € 67.877 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 41.459 | € 43.308 | € 117.446 | € 156.157 | ▲ 33% |
| Totale schulden | € 33.971 | € 52.068 | € 92.126 | € 101.534 | ▲ 10% |
| Cash | - | € 13.371 | € 48.401 | € 209.762 | ▲ € 161.362 |
| Opgepotte winst | € 40.259 | € 42.108 | € 116.246 | € 154.957 | ▲ 33% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 29.166 | |
| Bankschulden | € 18.292 | € 8.575 | € 3.463 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 75.430 | € 95.376 | € 209.572 | € 257.691 | ▲ 23% |
Kerncijfers van Dakwerken Zenco, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dakwerken Zenco?
Wat er de jongste jaren bij Dakwerken Zenco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 67.877 (▼ 8% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Leon Zegers werd bestuurder. NBB
- Carry Zegers werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.785 winst in 2022 naar € 67.877 winst in 2025.
Betaalde al € 81.045 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 74.138 winst.
Keerde in totaal € 29.166 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dakwerken Zenco zitten Leon Zegers en Carry Zegers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Leon Zegers
Bestuurder
sinds 2016
Carry Zegers
Bestuurder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bollostraat 1
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
CLOUDFLARENET - Cloudflare, Inc., US
DNS
Cloudflare DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0649.578.019
- Btw-nummer
- BE 0649.578.019
- Maatschappelijke zetel
- Bollostraat 1, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Dakwerken Zenco
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 februari 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Contact
- dakwerkenzenco.be
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden