Financiën
Boekjaar 2025
AMANDI-SOINS uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0645869352, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 102.668 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde AMANDI-SOINS een brutomarge van € 168.546 en een eigen vermogen van € 117.482. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 27.418 naar € 102.668. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 117.482
▲ € 102.668 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 102.668
▲ 274% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 179.255
▲ 58% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 103.222.
Mensen en middelen in 2025
€ 69.107
▲ € 65.501 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 129.591
▲ 93% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 34.622 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 3.603
▲ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.061
▲ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 105.964 | € 156.897 | € 48.572 | € 168.546 | ▲ 247% |
| Winst na belastingen | € 71.919 | € 101.677 | € 27.418 | € 102.668 | ▲ 274% |
| Eigen vermogen | € 50.718 | € 57.395 | € 14.814 | € 117.482 | ▲ € 102.668 |
| Totale schulden | € 127.712 | € 115.303 | € 184.190 | € 198.716 | ▲ 8% |
| Cash | € 91.668 | € 102.157 | € 113.410 | € 179.255 | ▲ 58% |
| Opgepotte winst | € 38.318 | € 43.135 | € 554 | € 103.222 | ▲ € 102.668 |
| Dividend | € 80.000 | € 95.000 | € 70.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 2.216 | € 3.432 | € 67.027 | € 129.591 | ▲ 93% |
| Balanstotaal | € 178.430 | € 172.698 | € 199.004 | € 316.198 | ▲ 59% |
Kerncijfers van AMANDI-SOINS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met AMANDI-SOINS?
Wat er de jongste jaren bij AMANDI-SOINS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 102.668 (▲ 274% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Pierre MEUNIER werd bestuurder. NBB
- Amandine LIENARD werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 71.919 winst in 2022 naar € 102.668 winst in 2025.
Betaalde al € 91.425 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 102.668 winst.
Keerde in totaal € 245.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter AMANDI-SOINS zitten Amandine LIENARD en Pierre MEUNIER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Amandine LIENARD
Bestuurder
sinds 2016
Pierre MEUNIER
Bestuurder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Laminoirs de Baume(PIE) 11
7100 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0645.869.352
- Btw-nummer
- BE 0645.869.352
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Laminoirs de Baume(PIE) 11, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- AMANDI-SOINS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 januari 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Verpleegkundige activiteiten
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren