Financiën
Boekjaar 2025
T-Rans & K uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0645836094, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 17.840 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde T-Rans & K een brutomarge van € 50.080 en een eigen vermogen van € 142.684. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.532 naar € 17.840. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 142.684
▲ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.840
▲ 109% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.865
▼ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 124.084.
Mensen en middelen in 2025
€ 242.109
▲ 160% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 239.832.
Schulden eind 2025
€ 201.566
▲ 209% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 34.368 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 21.820
▲ 124% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.838
▼ 42% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.560 | € 18.824 | € 25.710 | € 50.080 | ▲ 95% |
| Winst na belastingen | € 17.414 | € 11.215 | € 8.532 | € 17.840 | ▲ 109% |
| Eigen vermogen | € 115.780 | € 121.062 | € 124.844 | € 142.684 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 21.846 | € 24.286 | € 82.938 | € 225.224 | ▲ 172% |
| Cash | € 42.603 | € 48.045 | € 38.361 | € 29.865 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 97.180 | € 102.462 | € 106.244 | € 124.084 | ▲ 17% |
| Dividend | € 0 | € 5.933 | € 4.750 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 65.274 | € 201.566 | ▲ 209% |
| Balanstotaal | € 137.626 | € 145.348 | € 207.782 | € 367.908 | ▲ 77% |
Kerncijfers van T-Rans & K, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met T-Rans & K?
Wat er de jongste jaren bij T-Rans & K gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 17.840 (▲ 109% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Serdar Yildirim werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 17.414 winst in 2023 naar € 17.840 winst in 2025.
Betaalde al € 14.697 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 17.840 winst.
Keerde in totaal € 10.683 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter T-Rans & K zit Serdar Yildirim.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Serdar Yildirim
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Peutiesesteenweg 48
1830 Machelen (Brab.)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0645.836.094
- Btw-nummer
- BE 0645.836.094
- Maatschappelijke zetel
- Peutiesesteenweg 48, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- T-Rans & K
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 januari 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg
Personenvervoer over de weg volgens dienstregeling
Overige vrachtbehandeling, exclusief in zeehavens
Personenvervoer over de weg zonder dienstregeling
Overige posterijen en koeriers
Diensten in verband met vervoer te land
Overig personenvervoer te land, n.e.g.