Financiën
Boekjaar 2025
U-niq uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0643894413, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.884 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde U-niq een brutomarge van € 110.188 en een eigen vermogen van € 18.387. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.519 naar € 7.884. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.387
▲ 75% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.884
▲ € 6.365 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.223
▲ 16% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -213.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 86.465
▼ 18% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 4.371
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 46.448
▼ 14% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.583 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 3.552
▼ 50% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.713
▼ 16% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 103.421 | € 113.339 | € 117.796 | € 110.188 | ▼ 6% |
| Winst na belastingen | € 6.769 | € 3.475 | € 1.519 | € 7.884 | ▲ € 6.365 |
| Eigen vermogen | € 5.510 | € 8.984 | € 10.503 | € 18.387 | ▲ 75% |
| Totale schulden | € 28.762 | € 106.899 | € 104.664 | € 80.513 | ▼ 23% |
| Cash | € 10.543 | € 75.126 | € 21.826 | € 25.223 | ▲ 16% |
| Opgepotte winst | € -13.090 | € -9.616 | € -8.097 | € -213 | ▲ € 7.884 |
| Bankschulden | € 7.504 | € 61.861 | € 53.920 | € 46.448 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 34.272 | € 115.884 | € 115.168 | € 98.900 | ▼ 14% |
Kerncijfers van U-niq, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met U-niq?
Wat er de jongste jaren bij U-niq gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.884 (▲ € 6.365 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.769 winst in 2022 naar € 7.884 winst in 2025.
Betaalde al € 162 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 7.884 winst.
Bestuur
Achter U-niq zit Ellen Vervoort.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ellen Vervoort
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heivelden 9a
2221 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Website info
Kenmerken
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0643.894.413
- Btw-nummer
- BE 0643.894.413
- Maatschappelijke zetel
- Heivelden 9a, 2221 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- U-niq
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 december 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 aug 2025
- Contact
- uniq-byellen.be 0494827085
- Activiteiten · NACE
Kappers- en barbiersactiviteiten
Haarverzorging