Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

M.N. CONSTRUCT

BE0643799193

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

M.N. CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Etterbeek. BV, gestart op 2 december 2015, 1 vestiging.

Louis Schmidtlaan 119 bus 2, 1040 Etterbeek

Actief voor

10 jaar, 11 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    64 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

Financiën

Boekjaar 2025

M.N. CONSTRUCT uit Etterbeek, ondernemingsnummer BE0643799193, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 54.636 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M.N. CONSTRUCT een brutomarge van € 157.689 en een eigen vermogen van € 306.953. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 66.479 naar € 54.636. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 306.953

▲ 22% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 54.636

▼ 18% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 320.090

▼ 34% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 288.753.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

1

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 39.150

▲ 5% t.o.v. 2024

€ 39.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 12.144

▼ 27% t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 3.450.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 3 jaar te gaan

€ 17.178

▼ 41% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 6.539 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 358.921

▼ 20% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 57.250

▼ 12% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 141.779 € 190.673 € 184.944 € 157.689 ▼ 15%
Winst na belastingen € 30.310 € 38.237 € 66.479 € 54.636 ▼ 18%
Eigen vermogen € 135.602 € 185.839 € 252.318 € 306.953 ▲ 22%
Totale schulden € 427.576 € 771.661 € 637.050 € 433.350 ▼ 32%
Cash € 276.333 € 613.875 € 488.150 € 320.090 ▼ 34%
Opgepotte winst € 129.402 € 167.639 € 234.118 € 288.753 ▲ 23%
Dividend € 30.000 € 0 € 0 € 0
Bankschulden € 32.514 € 38.188 € 29.356 € 17.178 ▼ 41%
Balanstotaal € 612.248 € 957.500 € 889.367 € 740.303 ▼ 17%
Werknemers (VTE) - 0,9 1 1

Kerncijfers van M.N. CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met M.N. CONSTRUCT?

Wat er de jongste jaren bij M.N. CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 54.636 (▼ 18% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Etterbeek. KBO

Samengevat

Van € 30.310 winst in 2022 naar € 54.636 winst in 2025.

Betaalde al € 118.464 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 66.479 winst.

Gemiddeld € 157.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Louis Schmidtlaan 119 bus 2

1040 Etterbeek

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • MOTRESCU Nicusor(oprichter) 95%
  • DABÎCA Mihai(oprichter) 5%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0643.799.193
Btw-nummer
BE 0643.799.193
Maatschappelijke zetel
Louis Schmidtlaan 119 bus 2, 1040 Etterbeek
Namen & benamingen
M.N. CONSTRUCT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
2 december 2015
Peppol
Actief · Actief sinds 31 dec 2025
Activiteiten · NACE

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Overige bouwinstallatie

Overige bouwinstallatie, n.e.g.

Bouwrijp maken van terreinen

Installatie van isolatie

Isolatiewerkzaamheden

Veelgestelde vragen

Wat doet M.N. CONSTRUCT?
M.N. CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Etterbeek. BV, gestart op 2 december 2015, 1 vestiging.
Wat is het adres van M.N. CONSTRUCT?
De maatschappelijke zetel van M.N. CONSTRUCT is gevestigd te Louis Schmidtlaan 119 bus 2, 1040 Etterbeek.
Is M.N. CONSTRUCT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is M.N. CONSTRUCT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 2 december 2015.
Is M.N. CONSTRUCT geregistreerd op Peppol?
Ja, M.N. CONSTRUCT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0643799193.
Wat is het ondernemingsnummer van M.N. CONSTRUCT?
Het ondernemingsnummer van M.N. CONSTRUCT is BE0643799193.
Wanneer is M.N. CONSTRUCT opgericht?
M.N. CONSTRUCT is opgericht op 2 december 2015.