Financiën
Boekjaar 2024
VALUE TECH uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0643452864, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 49.975 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VALUE TECH een brutomarge van € 76.724 en een eigen vermogen van € 245.061. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 50.826 naar € 49.975. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 245.061
▼ 17% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 49.975
▼ 2% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 138.408
▲ 7% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2024
€ 1.000
▼ 80% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.672
▲ 105% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 44.314
▲ 32% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 47.000 | € 67.877 | € 71.463 | € 76.724 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 36.267 | € 50.978 | € 50.826 | € 49.975 | ▼ 2% |
| Eigen vermogen | € 193.282 | € 244.260 | € 295.086 | € 245.061 | ▼ 17% |
| Totale schulden | € 27.719 | € 23.537 | € 35.473 | € 147.986 | ▲ € 112.513 |
| Cash | € 77.700 | € 110.370 | € 128.853 | € 138.408 | ▲ 7% |
| Opgepotte winst | € 187.082 | € 238.060 | € 288.886 | € 238.861 | ▼ 17% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 100.000 | |
| Balanstotaal | € 221.001 | € 267.798 | € 330.559 | € 393.047 | ▲ 19% |
Kerncijfers van VALUE TECH, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met VALUE TECH?
Wat er de jongste jaren bij VALUE TECH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 49.975 (▼ 2% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Etterbeek. KBO
Samengevat
Van € 36.267 winst in 2021 naar € 49.975 winst in 2024.
Betaalde al € 60.011 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 50.978 winst.
Keerde in totaal € 100.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VALUE TECH zit Philippe MOUTARLIER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Philippe MOUTARLIER
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Floraliënstraat 83 bus 135
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Kardinaal Lavigeriestraat 4
1040 Etterbeek
Actief sinds 19 november 2015
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Philippe Claude Denis MOUTARLIER(oprichter) 50%
- Agnieszka Anna WALENTOWICZ(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0643.452.864
- Btw-nummer
- BE 0643.452.864
- Maatschappelijke zetel
- Floraliënstraat 83 bus 135, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- VALUE TECH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 november 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten