Actief · volgens de KBO, 27 september 2026
KINEPRAKTIJK HANS EN INGE logo

KINEPRAKTIJK HANS EN INGE

BE0638858727

Rechtspersoon Vennootschap onder firma 1 vestiging

KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is een kinesitherapiepraktijk in Wevelgem. VOF, gestart op 21 september 2015, 1 vestiging.

Bissegemstraat 29, 8560 Wevelgem hanseninge.be

Actief voor

11 jaar

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met KINEPRAKTIJK HANS EN INGE?

Wat er de jongste jaren bij KINEPRAKTIJK HANS EN INGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Bissegemstraat 29

8560 Wevelgem

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

ASP.NETGoogle AnalyticsIIS

Hosting & E-mail

E-mail provider

Self-hosted

Hosting

IST-AS, LT

Website info

HTTPS Ja

Kenmerken

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Gegevens

Ondernemingsnummer
0638.858.727
Btw-nummer
BE 0638.858.727
Maatschappelijke zetel
Bissegemstraat 29, 8560 Wevelgem
Namen & benamingen
KINEPRAKTIJK HANS EN INGE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vennootschap onder firma
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 september 2015
Peppol
Actief · Actief sinds 15 jan 2026
Contact
hanseninge.be
Activiteiten · NACE

Activiteiten op het gebied van kinesitherapie

Ambulante revalidatieactiviteiten

Veelgestelde vragen

Wat doet KINEPRAKTIJK HANS EN INGE?
KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is een kinesitherapiepraktijk in Wevelgem. VOF, gestart op 21 september 2015, 1 vestiging.
Wat is het adres van KINEPRAKTIJK HANS EN INGE?
De maatschappelijke zetel van KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is gevestigd te Bissegemstraat 29, 8560 Wevelgem.
Is KINEPRAKTIJK HANS EN INGE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is KINEPRAKTIJK HANS EN INGE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 september 2015.
Is KINEPRAKTIJK HANS EN INGE geregistreerd op Peppol?
Ja, KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0638858727.
Wat is het ondernemingsnummer van KINEPRAKTIJK HANS EN INGE?
Het ondernemingsnummer van KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is BE0638858727.
Wanneer is KINEPRAKTIJK HANS EN INGE opgericht?
KINEPRAKTIJK HANS EN INGE is opgericht op 21 september 2015.