Financiën
Boekjaar 2026
Boucherie Denis Detraux uit Anhée, ondernemingsnummer BE0636915757, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -18.656 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Boucherie Denis Detraux een brutomarge van € 199.338 en een eigen vermogen van € 45.406. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 44.088 naar € -18.656. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 45.406
▼ 29% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -18.656
▼ in 2025 nog € 44.088 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.949
▼ 64% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 13.406.
Mensen en middelen in 2026
€ 177.635
▲ 41% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 11.114
▲ 65% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 53.214
Dit jaar wordt € 20.962 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 71.481
▲ 129% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.238
▼ 49% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 183.214 | € 174.184 | € 218.680 | € 199.338 | ▼ 9% |
| Winst na belastingen | € 15.355 | € 39.216 | € 44.088 | € -18.656 | ▼ € 62.744 |
| Eigen vermogen | € 25.893 | € 46.609 | € 64.062 | € 45.406 | ▼ 29% |
| Totale schulden | € 167.663 | € 140.273 | € 144.401 | € 145.097 | |
| Cash | € 38.060 | € 42.009 | € 55.322 | € 19.949 | ▼ 64% |
| Opgepotte winst | € -6.107 | € 14.609 | € 32.062 | € 13.406 | ▼ 58% |
| Dividend | € 0 | € 18.500 | € 26.635 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 85.465 | € 69.660 | € 53.453 | € 53.214 | |
| Balanstotaal | € 193.556 | € 186.882 | € 208.463 | € 190.503 | ▼ 9% |
Kerncijfers van Boucherie Denis Detraux, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Boucherie Denis Detraux?
Wat er de jongste jaren bij Boucherie Denis Detraux gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 18.656 (▼ € 62.744 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Anhée. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.355 winst in 2023 naar € 18.656 verlies in 2026.
Betaalde al € 26.803 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 44.088 winst.
Keerde in totaal € 45.135 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue d'Arbre, Bioul 1
5537 Anhée
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0636.915.757
- Btw-nummer
- BE 0636.915.757
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Arbre, Bioul 1, 5537 Anhée
- Namen & benamingen
- Boucherie Denis Detraux
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 september 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte
Catering van evenementen
Detailhandel in zuivelproducten en eieren
Detailhandel in zuivelproducten en eieren in gespecialiseerde winkels
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.