Financiën
Boekjaar 2025
LAURENT STEVE ENERGIE uit Tellin, ondernemingsnummer BE0634621114, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.463 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LAURENT STEVE ENERGIE een brutomarge van € 11.782 en een eigen vermogen van € 81.020. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.129 naar € 3.463. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 81.020
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.463
▼ 57% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 80.520.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.234
▼ 27% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 731
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 19.850
▲ 5% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 18.757
▼ 18% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 411
▼ 67% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 52.123 | € 37.300 | € 21.147 | € 11.782 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € 7.772 | € 11.063 | € 8.129 | € 3.463 | ▼ 57% |
| Eigen vermogen | € 58.365 | € 69.429 | € 77.557 | € 81.020 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 46.828 | € 41.958 | € 43.139 | € 39.318 | ▼ 9% |
| Cash | - | € 2.236 | € 1.064 | - | |
| Opgepotte winst | € 57.865 | € 68.929 | € 77.057 | € 80.520 | ▲ 4% |
| Bankschulden | € 29.020 | € 22.441 | € 18.844 | € 19.850 | ▲ 5% |
| Balanstotaal | € 105.194 | € 111.387 | € 120.696 | € 120.338 |
Kerncijfers van LAURENT STEVE ENERGIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met LAURENT STEVE ENERGIE?
Wat er de jongste jaren bij LAURENT STEVE ENERGIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.463 (▼ 57% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tellin. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.772 winst in 2022 naar € 3.463 winst in 2025.
Betaalde al € 12.883 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 11.063 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Saint-Hubert 17
6927 Tellin
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0634.621.114
- Btw-nummer
- BE 0634.621.114
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Saint-Hubert 17, 6927 Tellin
- Namen & benamingen
- LAURENT STEVE ENERGIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 juli 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Sanitaire werkzaamheden