Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2024
INFISEXOSOINS uit Sambreville, ondernemingsnummer BE0633620034, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 17.148 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde INFISEXOSOINS een brutomarge van € 15.261 en een eigen vermogen van € 88.615. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 4.366 naar € 17.148. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 88.615
▲ 24% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 17.148
▲ 293% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.804
▲ 14% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 82.415.
Mensen en middelen in 2024
€ 1.495
▼ 80% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.039
▲ € 1.553 t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.950
▼ 58% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 30.151 | € 19.326 | € 15.261 | ▼ 21% |
| Winst na belastingen | € 19.058 | € 4.366 | € 17.148 | ▲ 293% |
| Eigen vermogen | € 50.110 | € 71.467 | € 88.615 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 12.518 | € 16.913 | € 8.989 | ▼ 47% |
| Cash | € 44.049 | € 26.218 | € 29.804 | ▲ 14% |
| Opgepotte winst | € 43.910 | € 65.267 | € 82.415 | ▲ 26% |
| Balanstotaal | € 62.628 | € 88.380 | € 97.604 | ▲ 10% |
Kerncijfers van INFISEXOSOINS, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met INFISEXOSOINS?
Wat er de jongste jaren bij INFISEXOSOINS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 17.148 (▲ 293% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.058 winst in 2021 naar € 17.148 winst in 2024.
Betaalde al € 22.127 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 19.058 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Grande Fontaine(ARS) 42
5060 Sambreville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0633.620.034
- Btw-nummer
- BE 0633.620.034
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Grande Fontaine(ARS) 42, 5060 Sambreville
- Namen & benamingen
- INFISEXOSOINS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juli 2015
- Peppol
- Niet geregistreerd