Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
LOUV IMMO uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0629822681, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -12.151 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LOUV IMMO een brutomarge van € 1.743 en een eigen vermogen van € 26.128. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -21.390 naar € -12.151. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 18 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 26.128
▼ 32% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -12.151
▲ 43 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.534
▲ € 1.450 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 7.528.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 123.078
▲ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.395 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 19 jaar weg.
€ 25.634
▼ 65% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -28.049 | € 52.074 | € -9.717 | € 1.743 | ▲ € 11.460 |
| Winst na belastingen | € -27.755 | € 43.839 | € -21.390 | € -12.151 | ▲ € 9.239 |
| Eigen vermogen | € 15.830 | € 59.669 | € 38.279 | € 26.128 | ▼ 32% |
| Totale schulden | € 65.404 | € 91.932 | € 194.500 | € 235.455 | ▲ 21% |
| Cash | € 7 | € 358 | € 84 | € 1.534 | ▲ € 1.450 |
| Terreinen & gebouwen | - | € 80.629 | € 157.637 | € 179.198 | ▲ 14% |
| Opgepotte winst | € -2.770 | € 41.069 | € 19.679 | € 7.528 | ▼ 62% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 103.235 | € 123.078 | ▲ 19% |
| Balanstotaal | € 81.233 | € 151.601 | € 232.779 | € 261.584 | ▲ 12% |
Kerncijfers van LOUV IMMO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LOUV IMMO?
Wat er de jongste jaren bij LOUV IMMO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 12.151. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Dominique BUCCARELLO werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 27.755 verlies in 2022 naar € 12.151 verlies in 2025.
Betaalde al € 5.570 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 43.839 winst.
Bestuur
Achter LOUV IMMO zit Dominique BUCCARELLO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dominique BUCCARELLO
Bestuurder
sinds 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Clos Beaulieu(S-B) 9
7110 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
IONOS-AS This is the joint network for IONOS, Fasthosts, Arsys, 1&1 Mail and Media and 1&1 Telecom. Formerly known as 1&1 Internet SE., DE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0629.822.681
- Btw-nummer
- BE 0629.822.681
- Maatschappelijke zetel
- Clos Beaulieu(S-B) 9, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- LOUV IMMO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 apr 2026
- Contact
- louve-immo.be
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten