Financiën
Boekjaar 2025
MGHolistic uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0628682536, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 49.709 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MGHolistic een brutomarge van € 69.983 en een eigen vermogen van € 19.248. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 56.507 naar € 49.709. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 14 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.248
▼ 35% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 49.709
▼ 12% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 72.045
▲ 88% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.115
▼ 54% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.121
▲ € 5.822 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.615
▼ 29% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 66.812 | € 73.364 | € 79.102 | € 69.983 | ▼ 12% |
| Winst na belastingen | € 46.286 | € 50.832 | € 56.507 | € 49.709 | ▼ 12% |
| Eigen vermogen | € 35.200 | € 26.032 | € 29.539 | € 19.248 | ▼ 35% |
| Totale schulden | € 54.377 | € 73.197 | € 70.721 | € 74.785 | ▲ 6% |
| Cash | € 38.094 | € 57.648 | € 38.283 | € 72.045 | ▲ 88% |
| Opgepotte winst | € 16.600 | € 7.432 | € 10.939 | € 648 | ▼ 94% |
| Dividend | € 40.000 | € 60.000 | € 53.000 | € 60.000 | ▲ 13% |
| Balanstotaal | € 89.577 | € 99.229 | € 100.261 | € 94.033 | ▼ 6% |
Kerncijfers van MGHolistic, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MGHolistic?
Wat er de jongste jaren bij MGHolistic gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 49.709 (▼ 12% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Martine GEORGE werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 46.286 winst in 2022 naar € 49.709 winst in 2025.
Betaalde al € 56.073 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 56.507 winst.
Keerde in totaal € 213.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MGHolistic zit Martine GEORGE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Martine GEORGE
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vandenhovenstraat 101
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GEORGE Martine Gilberte Jeanne Marguerite(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0628.682.536
- Btw-nummer
- BE 0628.682.536
- Maatschappelijke zetel
- Vandenhovenstraat 101, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- MGHolistic
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 april 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten