Financiën
Boekjaar 2025
TSP INVEST uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0627837448, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 30.971 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TSP INVEST een brutomarge van € 216.177 en een eigen vermogen van € 406.956. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.933 naar € 30.971. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 406.956
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.971
▲ 122% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.583
▲ € 23.369 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 400.656.
Mensen en middelen in 2025
€ 169
▼ 56% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.387
▲ 6% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 677.799
▲ 64% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 53.413 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 114.961
▲ 276% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.175
▼ 77% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 236.227 | € 67.848 | € 74.545 | € 216.177 | ▲ 190% |
| Winst na belastingen | € 133.617 | € 8.585 | € 13.933 | € 30.971 | ▲ 122% |
| Eigen vermogen | € 353.467 | € 362.052 | € 375.985 | € 406.956 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 785.417 | € 701.119 | € 587.542 | € 825.527 | ▲ 41% |
| Cash | € 79.055 | € 18.462 | € 6.214 | € 29.583 | ▲ € 23.369 |
| Terreinen & gebouwen | € 793.815 | € 769.742 | € 745.669 | € 1.064.447 | ▲ 43% |
| Opgepotte winst | € 347.167 | € 355.752 | € 369.685 | € 400.656 | ▲ 8% |
| Bankschulden | € 506.267 | € 455.625 | € 413.927 | € 677.799 | ▲ 64% |
| Balanstotaal | € 1.138.884 | € 1.063.171 | € 963.527 | € 1.232.482 | ▲ 28% |
Kerncijfers van TSP INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TSP INVEST?
Wat er de jongste jaren bij TSP INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 30.971 (▲ 122% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Ömer Taspinar werd bestuurder. NBB
- Yunus Taspinar werd bestuurder. NBB
- Yusuf Taspinar werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Heusden-Zolder. KBO
Samengevat
Van € 133.617 winst in 2022 naar € 30.971 winst in 2025.
Betaalde al € 114.939 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 133.617 winst.
Bestuur
Achter TSP INVEST zitten Ömer Taspinar, Yunus Taspinar en Yusuf Taspinar. Ömer Taspinar zit ook achter TSP Dak. Yusuf Taspinar zit ook achter TSP Dak.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brugstraat 8 bus 3
3550 Heusden-Zolder
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0627.837.448
- Btw-nummer
- BE 0627.837.448
- Maatschappelijke zetel
- Brugstraat 8 bus 3, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- TSP INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 april 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Metselwerk
Overige bouwinstallatie
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Overige bouwinstallatie, n.e.g.