Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 42 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
ELIST uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0578914014, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 51.668 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ELIST een brutomarge van € 140.846 en een eigen vermogen van € 20.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 56.395 naar € 51.668. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 15 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.000
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 51.668
▼ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.613
▲ 45% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 51.668 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.273
▼ 12% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 593.561
▲ 246% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 41.122 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 14 jaar weg.
€ 12.615
▲ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.850
▼ 46% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 118.421 | € 95.645 | € 104.637 | € 140.846 | ▲ 35% |
| Winst na belastingen | € 82.558 | € 60.742 | € 56.395 | € 51.668 | ▼ 8% |
| Eigen vermogen | € 103.542 | € 81.726 | € 20.000 | € 20.000 | |
| Totale schulden | € 137.114 | € 159.869 | € 321.847 | € 847.041 | ▲ 163% |
| Cash | € 25.962 | € 28.430 | € 13.571 | € 19.613 | ▲ 45% |
| Opgepotte winst | € 83.542 | € 61.726 | € 0 | € 0 | |
| Dividend | € 0 | € 82.558 | € 118.121 | € 51.668 | ▼ 56% |
| Bankschulden | € 120.212 | € 101.982 | € 171.678 | € 593.561 | ▲ 246% |
| Balanstotaal | € 240.656 | € 241.594 | € 341.847 | € 867.041 | ▲ 154% |
Kerncijfers van ELIST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met ELIST?
Wat er de jongste jaren bij ELIST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 51.668 (▼ 8% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
Samengevat
Van € 82.558 winst in 2022 naar € 51.668 winst in 2025.
Betaalde al € 66.140 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 82.558 winst.
Keerde in totaal € 252.347 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ELIST zit Steven Symons.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steven Symons
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Smisstraat 147
1840 Londerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Symons Steven Clement(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0578.914.014
- Btw-nummer
- BE 0578.914.014
- Maatschappelijke zetel
- Smisstraat 147, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- ELIST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 januari 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige financiële dienstverlening, neg