Financiën
Boekjaar 2025
KARENLALA uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0567913917, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 87.698 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KARENLALA een brutomarge van € 925.503 en een eigen vermogen van € 2 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 450.974 naar € 87.698. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 87.698
▼ 81% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 199.846
▲ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.000 uitgekeerd
46 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
10,9
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 430.817
▲ 4% t.o.v. 2024
€ 39.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 21.416
▲ 52% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 75.000
▼ 59% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 51.411
▼ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 101.489
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.024.975 | € 1.045.139 | € 1.122.432 | € 925.503 | ▼ 18% |
| Winst na belastingen | € 554.414 | € 414.982 | € 450.974 | € 87.698 | ▼ 81% |
| Eigen vermogen | € 1.110.396 | € 1.525.378 | € 1.976.352 | € 2.024.050 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 323.341 | € 433.491 | € 405.889 | € 268.253 | ▼ 34% |
| Cash | € 1.218.093 | € 289.148 | € 128.729 | € 199.846 | ▲ 55% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 2.030.939 | € 1.795.735 | ▼ 12% |
| Opgepotte winst | € 1.091.796 | € 1.506.778 | € 1.957.752 | € 2.005.450 | ▲ 2% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 40.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 85.966 | € 182.061 | € 75.000 | ▼ 59% |
| Balanstotaal | € 1.433.737 | € 1.958.869 | € 2.382.241 | € 2.292.303 | ▼ 4% |
| Werknemers (VTE) | - | 447.368,1 | - | 10,9 |
Kerncijfers van KARENLALA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KARENLALA?
Wat er de jongste jaren bij KARENLALA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 87.698 (▼ 81% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 554.414 winst in 2022 naar € 87.698 winst in 2025.
Betaalde al € 581.215 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 554.414 winst.
Gemiddeld € 84.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Victor Hortaplein 18
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Victor Hortaplein 16 - 18
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 2 december 2014
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0567.913.917
- Btw-nummer
- BE 0567.913.917
- Maatschappelijke zetel
- Victor Hortaplein 18, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- KARENLALA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 november 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening