Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
23 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
EM-MA HAIR uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0567884718, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.963 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EM-MA HAIR een brutomarge van € 96.614 en een eigen vermogen van € 15.817. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.669 naar € 9.963. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 72 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 15.817
▼ 72% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.963
▼ 54% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.009
▲ € 15.701 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
2,6
▼ 0,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 81.972
▼ 34% t.o.v. 2024
€ 31.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 11.260
▼ 48% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.929 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 2.816
▲ 184% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.460
▼ 45% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 134.100 | € 137.014 | € 160.812 | € 96.614 | ▼ 40% |
| Winst na belastingen | € 14.596 | € 23.766 | € 21.669 | € 9.963 | ▼ 54% |
| Eigen vermogen | € 10.422 | € 34.188 | € 55.856 | € 15.817 | ▼ 72% |
| Totale schulden | € 42.418 | € 35.889 | € 45.837 | € 29.025 | ▼ 37% |
| Cash | € 2.798 | € 3.669 | € 2.308 | € 18.009 | ▲ € 15.701 |
| Opgepotte winst | € -8.178 | € 15.588 | € 37.256 | € -2.783 | ▼ € 40.039 |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 50.000 | |
| Bankschulden | € 10.000 | € 10.000 | € 21.731 | € 11.260 | ▼ 48% |
| Balanstotaal | € 52.840 | € 70.077 | € 101.693 | € 44.842 | ▼ 56% |
| Werknemers (VTE) | 2,6 | 2,3 | 3,1 | 2,6 | ▼ 0,5 |
Kerncijfers van EM-MA HAIR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met EM-MA HAIR?
Wat er de jongste jaren bij EM-MA HAIR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.963 (▼ 54% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Emmely Coussement werd bestuurder. NBB
- Tactive Bv stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.596 winst in 2022 naar € 9.963 winst in 2025.
Betaalde al € 14.828 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 23.766 winst.
Gemiddeld € 37.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van HAIR CLUB komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
EM-MA HAIRAchter EM-MA HAIR zitten Sophie Bergeys en Emmely Coussement. De aandelen zijn in handen van HAIR CLUB (50%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sophie Bergeys
Bestuurder
Ook actief bij: HAIR CLUB, KREATOS BUSINESS, PEOPLE + MANAGEMENT, KREATOS INVEST, CONSTRUCT, KREATOS BOOM, ENDA HAIR, KREEKLO +46 andere
Emmely Coussement
Bestuurder
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Kris Vanosmael
Ook actief bij: HAIR CLUB, KREATOS BUSINESS, PEOPLE + MANAGEMENT, KREATOS INVEST, CONSTRUCT, KREATOS BOOM, ENDA HAIR, KREEKLO +30 andere
· tot 2025
Aandeelhouders
50%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Jacobsmarkt 97/1
2000 Antwerpen
Menenstraat 375
8560 Wevelgem
Actief sinds 15 januari 2015
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 23 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →HAIR CLUB zelfde netwerk
€ 2,1 miljoen brutomarge · 2025
KREATOS BUSINESS zelfde netwerk
€ 96.449 brutomarge · 2025
PEOPLE + MANAGEMENT zelfde netwerk
€ 114.643 brutomarge · 2025
KREATOS INVEST zelfde netwerk
€ 1.354 brutomarge · 2025
CONSTRUCT zelfde netwerk
€ 83.589 brutomarge · 2025
+18 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0567.884.718
- Btw-nummer
- BE 0567.884.718
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Jacobsmarkt 97/1, 2000 Antwerpen
- Namen & benamingen
- EM-MA HAIR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 oktober 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Kappers- en barbiersactiviteiten
Haarverzorging