Financiën
Boekjaar 2025
Gras uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0563929888, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.078 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Gras een brutomarge van € 20.824 en een eigen vermogen van € 102.715. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.939 naar € 13.078. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 102.715
▲ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.078
▲ 46% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 99.320
▲ 14% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 102.715.
Mensen en middelen in 2025
€ 41
▼ 93% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.137 | € 34.471 | € 15.317 | € 20.824 | ▲ 36% |
| Winst na belastingen | € 18.507 | € 21.824 | € 8.939 | € 13.078 | ▲ 46% |
| Eigen vermogen | € 65.074 | € 80.698 | € 89.637 | € 102.715 | ▲ 15% |
| Totale schulden | € 2.772 | € 4.045 | € 1.759 | € 715 | ▼ 59% |
| Cash | € 58.242 | € 76.646 | € 87.308 | € 99.320 | ▲ 14% |
| Opgepotte winst | € 58.874 | € 80.698 | € 89.637 | € 102.715 | ▲ 15% |
| Balanstotaal | € 67.846 | € 84.743 | € 91.396 | € 103.429 | ▲ 13% |
Kerncijfers van Gras, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Gras?
Wat er de jongste jaren bij Gras gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.078 (▲ 46% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.507 winst in 2022 naar € 13.078 winst in 2025.
Betaalde al € 29.730 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 21.824 winst.
Bestuur
Achter Gras zitten Greta Rochtus en André Schelfhout.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Greta Rochtus
Bestuurder
André Schelfhout
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hof ter Bollen 41
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
HETZNER-AS, DE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0563.929.888
- Btw-nummer
- BE 0563.929.888
- Maatschappelijke zetel
- Hof ter Bollen 41, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Gras
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 oktober 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jan 2026
- Contact
- liezele.be
- Activiteiten · NACE
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen