Financiën
Boekjaar 2025
CEMREN uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0563727673, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.672 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CEMREN een brutomarge van € 87.887 en een eigen vermogen van € 166.285. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 19.970 naar € 24.672. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 166.285
▲ 17% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 24.672
▲ 24% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 32.050
▼ 76% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 166.285.
Mensen en middelen in 2025
€ 47.152
▲ 49% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 38.340
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 7.969
▲ 74% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 940
▼ 61% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2025 | Verschil 2025 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 37.880 | € 82.792 | € 72.754 | € 87.887 | ▲ 21% |
| Winst na belastingen | € 23.482 | € 59.052 | € 19.970 | € 24.672 | ▲ 24% |
| Eigen vermogen | € 76.291 | € 135.343 | € 141.613 | € 166.285 | ▲ 17% |
| Totale schulden | € 3.795 | € 4.154 | € 7.020 | € 47.249 | ▲ € 40.229 |
| Cash | € 66.915 | € 126.680 | € 133.845 | € 32.050 | ▼ 76% |
| Opgepotte winst | € 62.591 | € 121.643 | € 141.613 | € 166.285 | ▲ 17% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 38.340 | |
| Balanstotaal | € 80.086 | € 139.497 | € 148.633 | € 213.534 | ▲ 44% |
Kerncijfers van CEMREN, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CEMREN?
Wat er de jongste jaren bij CEMREN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.970 (▼ 66% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Joost-ten-Node. KBO
Samengevat
Van € 23.482 winst in 2023 naar € 24.672 winst in 2025.
Betaalde al € 36.968 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 59.052 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jan Keppensstraat 17
1830 Machelen (Brab.)
Houwaertplein 3
1210 Sint-Joost-ten-Node
Actief sinds 1 oktober 2014
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0563.727.673
- Btw-nummer
- BE 0563.727.673
- Maatschappelijke zetel
- Jan Keppensstraat 17, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- CEMREN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 oktober 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening