Financiën
Boekjaar 2025
FJM COMPTAFISC uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0561923572, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 77.173 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FJM COMPTAFISC een brutomarge van € 108.286 en een eigen vermogen van € 1,8 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 63.668 naar € 77.173. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,8 miljoen
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 77.173
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 647.190
▲ 6% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 545
▼ 98% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 18.351
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 14.840
▼ 41% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 10.475 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 249
▼ 69% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.932
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 626.260 | € 571.639 | € 165.213 | € 108.286 | ▼ 34% |
| Winst na belastingen | € 225.490 | € 252.485 | € 63.668 | € 77.173 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 1.478.383 | € 1.730.868 | € 1.794.536 | € 1.771.709 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 293.230 | € 256.091 | € 47.101 | € 142.870 | ▲ 203% |
| Cash | € 349.709 | € 504.864 | € 612.744 | € 647.190 | ▲ 6% |
| Opgepotte winst | € 1.378.383 | € 1.630.868 | € 1.694.536 | € 1.671.709 | ▼ 1% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 100.000 | |
| Bankschulden | € 46.264 | € 35.789 | € 25.314 | € 14.840 | ▼ 41% |
| Balanstotaal | € 1.771.613 | € 1.986.959 | € 1.841.637 | € 1.914.579 | ▲ 4% |
| Werknemers (VTE) | 4,3 | 4,2 | 0,7 | - |
Kerncijfers van FJM COMPTAFISC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FJM COMPTAFISC?
Wat er de jongste jaren bij FJM COMPTAFISC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 77.173 (▲ 21% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 225.490 winst in 2022 naar € 77.173 winst in 2025.
Betaalde al € 280.360 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 252.485 winst.
Gemiddeld € 136.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter FJM COMPTAFISC zit JOEL FRANCOTTE. JOEL FRANCOTTE zit ook achter FJM IMMOBILIER en LAVAL INVEST.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Fanuelz(S-V) 131
7100 La Louvière
Rue Paul Janson(L.L) 38
7100 La Louvière
Actief sinds 12 september 2014
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0561.923.572
- Btw-nummer
- BE 0561.923.572
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Fanuelz(S-V) 131, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- FJM COMPTAFISC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 september 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants