Financiën
Boekjaar 2025
S.M.G. Construct uit Jette, ondernemingsnummer BE0560834006, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.255 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S.M.G. Construct een brutomarge van € 50.241 en een eigen vermogen van € 68.578. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -16.292 naar € 3.255. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 68.578
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.255
▲ in 2024 nog € 16.292 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.408
▲ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 68.351.
Mensen en middelen in 2025
€ 16.321
▼ 55% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 841.
Schulden eind 2025
€ 18.682
▼ 65% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.737 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 43.980
▼ 49% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.829
▲ 85% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 49.203 | € 51.788 | € 47.400 | € 50.241 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € 4.526 | € 10.602 | € -16.292 | € 3.255 | ▲ € 19.547 |
| Eigen vermogen | € 74.513 | € 81.615 | € 65.324 | € 68.578 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 185.517 | € 171.499 | € 142.819 | € 69.492 | ▼ 51% |
| Cash | € 16.038 | € 33.289 | € 8.383 | € 9.408 | ▲ 12% |
| Opgepotte winst | € 74.286 | € 81.388 | € 65.097 | € 68.351 | ▲ 5% |
| Dividend | € 0 | € 3.500 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 97.083 | € 67.939 | € 52.868 | € 18.682 | ▼ 65% |
| Balanstotaal | € 260.030 | € 253.115 | € 208.143 | € 138.070 | ▼ 34% |
Kerncijfers van S.M.G. Construct, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met S.M.G. Construct?
Wat er de jongste jaren bij S.M.G. Construct gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.255. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Jette. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.526 winst in 2022 naar € 3.255 winst in 2025.
Betaalde al € 16.042 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.602 winst.
Keerde in totaal € 3.500 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
de Levis Mirepoixlaan 117 bus 0/1
1090 Jette
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0560.834.006
- Btw-nummer
- BE 0560.834.006
- Maatschappelijke zetel
- de Levis Mirepoixlaan 117 bus 0/1, 1090 Jette
- Namen & benamingen
- S.M.G. Construct
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 augustus 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Landschapsverzorging
Overige posterijen en koeriers
Vervaardiging van andere meubelen, neg
Algemene reiniging van gebouwen
Vervaardiging van andere meubelen, n.e.g.