Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

NIM CONSTRUCT

BE0560785704

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

NIM CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 28 augustus 2014, 1 vestiging.

Sippelberglaan 3 bus 7, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

Actief voor

12 jaar, 2 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    14 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

Financiën

Boekjaar 2026

NIM CONSTRUCT uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0560785704, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 7.224 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NIM CONSTRUCT een brutomarge van € 34.237 en een eigen vermogen van € 114.487. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 12.297 naar € 7.224. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 114.487

▼ 9% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 7.224

▼ 41% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 4.615

▼ 93% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 114.487.

Mensen en middelen in 2026

Voertuigen en materieel

€ 4.547

▼ 50% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden

€ 4.111

▼ 82% t.o.v. 2025

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 70.964

▲ 21% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 16.320

▲ 92% t.o.v. 2025

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 24.968 € 155.048 € 93.407 € 34.237 ▼ 63%
Winst na belastingen € 11.251 € 18.473 € 12.297 € 7.224 ▼ 41%
Eigen vermogen € 95.093 € 113.566 € 125.863 € 114.487 ▼ 9%
Totale schulden € 69.144 € 78.169 € 89.758 € 95.485 ▲ 6%
Cash € 25.445 € 54.591 € 69.413 € 4.615 ▼ 93%
Opgepotte winst € 76.493 € 94.966 € 107.263 € 114.487 ▲ 7%
Bankschulden € 0 € 0 € 22.599 € 4.111 ▼ 82%
Balanstotaal € 168.736 € 196.235 € 220.121 € 214.471 ▼ 3%

Kerncijfers van NIM CONSTRUCT, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 augustus 2027.

Wat is er gebeurd met NIM CONSTRUCT?

Wat er de jongste jaren bij NIM CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 7.224 (▼ 41% t.o.v. 2025). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 11.251 winst in 2023 naar € 7.224 winst in 2026.

Betaalde al € 24.320 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2024, met € 18.473 winst.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Sippelberglaan 3 bus 7

1080 Sint-Jans-Molenbeek

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 14 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

+9 andere

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0560.785.704
Btw-nummer
BE 0560.785.704
Maatschappelijke zetel
Sippelberglaan 3 bus 7, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Namen & benamingen
NIM CONSTRUCT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
28 augustus 2014
Peppol
Actief · Actief sinds 26 jan 2026
Activiteiten · NACE

Chapewerken

Groothandel in groenten en fruit, muv consumptieaardappelen

Andere reinigingsactiviteiten

Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging

Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Algemene reiniging van gebouwen

Detailhandel in groenten en fruit

Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden

Veelgestelde vragen

Wat doet NIM CONSTRUCT?
NIM CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 28 augustus 2014, 1 vestiging.
Wat is het adres van NIM CONSTRUCT?
De maatschappelijke zetel van NIM CONSTRUCT is gevestigd te Sippelberglaan 3 bus 7, 1080 Sint-Jans-Molenbeek.
Is NIM CONSTRUCT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is NIM CONSTRUCT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 28 augustus 2014.
Is NIM CONSTRUCT geregistreerd op Peppol?
Ja, NIM CONSTRUCT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0560785704.
Wat is het ondernemingsnummer van NIM CONSTRUCT?
Het ondernemingsnummer van NIM CONSTRUCT is BE0560785704.
Wanneer is NIM CONSTRUCT opgericht?
NIM CONSTRUCT is opgericht op 28 augustus 2014.