Financiën
Boekjaar 2025
GMR INVEST uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0559949821, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -3.879 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GMR INVEST een omzet van € 233.418 en een eigen vermogen van € 107.562. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.070 naar € -3.879. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 107.562
▼ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.879
▼ in 2024 nog € 2.070 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 50.025
▲ 10% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 88.962.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.903
▼ 84% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 7.390
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 228.710
▲ € 228.097 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.167 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 19 jaar weg.
€ 37.979
▲ € 35.460 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 341.530 | € 425.572 | € 216.665 | € 233.418 | ▲ 8% |
| Brutomarge | € 7.292 | € 171.130 | € 59.056 | € 65.309 | ▲ 11% |
| Winst na belastingen | € -4.520 | € 86.831 | € 2.070 | € -3.879 | ▼ € 5.949 |
| Eigen vermogen | € 22.540 | € 109.371 | € 111.440 | € 107.562 | ▼ 3% |
| Totale schulden | € 101.823 | € 57.183 | € 7.307 | € 266.688 | ▲ € 259.381 |
| Cash | € 2.330 | € 128.781 | € 45.568 | € 50.025 | ▲ 10% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 175.240 | € 387.594 | ▲ 121% |
| Opgepotte winst | € 3.940 | € 90.771 | € 92.840 | € 88.962 | ▼ 4% |
| Bankschulden | € 104 | € 0 | € 612 | € 228.710 | ▲ € 228.097 |
| Balanstotaal | € 124.363 | € 166.554 | € 258.872 | € 506.410 | ▲ 96% |
| Werknemers (VTE) | - | 2 | - | - |
Kerncijfers van GMR INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met GMR INVEST?
Wat er de jongste jaren bij GMR INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 3.879 (▼ € 5.949 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
Samengevat
Van € 4.520 verlies in 2022 naar € 3.879 verlies in 2025.
Betaalde al € 35.115 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 86.831 winst.
Gemiddeld € 85.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kleine Wijngaardstraat 166
1160 Oudergem
Kleine Wijngaardstraat 150
1160 Oudergem
Actief sinds 20 augustus 2014
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- KISTO Lukasz(oprichter) 83.9%
- GRYGO Marta(oprichter) 16.1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0559.949.821
- Btw-nummer
- BE 0559.949.821
- Maatschappelijke zetel
- Kleine Wijngaardstraat 166, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- GMR INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 augustus 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Activiteiten van bouwarchitecten