Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 55 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
CiPiaCe uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0555744078, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -15.345 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CiPiaCe een brutomarge van € 432.770 en een eigen vermogen van € 16.183. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -2.124 naar € -15.345. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.183
▼ 50% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -15.345
▼ 623 % meer verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 45.558
▼ 76% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -4.037.
Mensen en middelen in 2025
€ 422.006
▲ 22% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 16.207
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.437
▼ 41% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.445 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 19.024
▼ 19% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.144
▼ 9% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 311.502 | € 366.539 | € 377.324 | € 432.770 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 4.945 | € 30.533 | € -2.124 | € -15.345 | ▼ € 13.221 |
| Eigen vermogen | € 123.196 | € 152.919 | € 32.338 | € 16.183 | ▼ 50% |
| Totale schulden | € 139.072 | € 120.193 | € 244.418 | € 101.247 | ▼ 59% |
| Cash | € 122.076 | € 172.947 | € 188.757 | € 45.558 | ▼ 76% |
| Opgepotte winst | € 100.546 | € 131.079 | € 11.308 | € -4.037 | ▼ € 15.345 |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 117.647 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 45.615 | € 31.766 | € 22.694 | € 13.437 | ▼ 41% |
| Balanstotaal | € 262.268 | € 273.112 | € 276.757 | € 117.431 | ▼ 58% |
Kerncijfers van CiPiaCe, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CiPiaCe?
Wat er de jongste jaren bij CiPiaCe gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 15.345. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Andrea Petruzzi werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Giorgia Giordano werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 4.945 winst in 2022 naar € 15.345 verlies in 2025.
Betaalde al € 18.885 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 30.533 winst.
Keerde in totaal € 117.647 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CiPiaCe zitten Giorgia Giordano en Andrea Petruzzi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Giorgia Giordano
Bestuurder
sinds 2014
Andrea Petruzzi
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Gillisvoorplein 49 bus A
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0555.744.078
- Btw-nummer
- BE 0555.744.078
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Gillisvoorplein 49 bus A, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- CiPiaCe
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juli 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Organisatie van congressen en beurzen
Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
Catering van evenementen
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Cafés en bars