Financiën
Boekjaar 2025
PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM uit Tubize, ondernemingsnummer BE0554954420, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.094 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM een brutomarge van € 45.733 en een eigen vermogen van € 128.394. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.098 naar € 28.094. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 128.394
▲ 28% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.094
▲ 99% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 71.052
▲ 36% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 120.334.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.379
▲ 51% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.219
▼ 39% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 32.903 | € 40.964 | € 28.537 | € 45.733 | ▲ 60% |
| Winst na belastingen | € 22.139 | € 25.350 | € 14.098 | € 28.094 | ▲ 99% |
| Eigen vermogen | € 137.127 | € 109.794 | € 100.299 | € 128.394 | ▲ 28% |
| Totale schulden | € 48.691 | € 54.860 | € 28.349 | € 7.598 | ▼ 73% |
| Cash | € 53.161 | € 33.553 | € 52.180 | € 71.052 | ▲ 36% |
| Opgepotte winst | € 129.067 | € 101.734 | € 92.239 | € 120.334 | ▲ 30% |
| Dividend | € 35.758 | € 52.683 | € 23.593 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 185.818 | € 164.654 | € 128.648 | € 135.992 | ▲ 6% |
Kerncijfers van PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM?
Wat er de jongste jaren bij PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.094 (▲ 99% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Sandra Saudemont werd bestuurder. NBB
- Thierry Lesaffre werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 22.139 winst in 2022 naar € 28.094 winst in 2025.
Betaalde al € 46.134 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 28.094 winst.
Keerde in totaal € 112.035 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM zitten Sandra Saudemont en Thierry Lesaffre.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sandra Saudemont
Bestuurder
sinds 2014
Thierry Lesaffre
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Six Censes 164
1480 Tubize
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0554.954.420
- Btw-nummer
- BE 0554.954.420
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Six Censes 164, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- PURENERGY ASSOCIATES BELGIUM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juli 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering