Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 11 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
STEENSSENS INVEST uit Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, ondernemingsnummer BE0553893952, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -5.079 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STEENSSENS INVEST een brutomarge van € 7.217 en een eigen vermogen van € 479.418. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 267 naar € -5.079. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 479.418
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt. Bij de oprichting brachten de oprichters € 522.596 in natura in: aandelen of andere activa, gewaardeerd in de akte.
€ -5.079
▼ in 2024 nog € 267 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.790
▼ 16% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -43.178.
Schulden eind 2025
€ 10.844
▼ 33% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.366 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 602
▼ 14% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.728 | € 10.993 | € 12.613 | € 7.217 | ▼ 43% |
| Winst na belastingen | € -4.089 | € -1.002 | € 267 | € -5.079 | ▼ € 5.346 |
| Eigen vermogen | € 485.232 | € 484.229 | € 484.497 | € 479.418 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 63.618 | € 56.809 | € 52.128 | € 46.757 | ▼ 10% |
| Cash | € 1.913 | € 2.012 | € 4.518 | € 3.790 | ▼ 16% |
| Terreinen & gebouwen | € 545.651 | € 536.785 | € 527.919 | € 519.052 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € -37.364 | € -38.367 | € -38.099 | € -43.178 | ▼ € 5.079 |
| Bankschulden | € 26.292 | € 21.249 | € 16.100 | € 10.844 | ▼ 33% |
| Balanstotaal | € 548.850 | € 541.038 | € 536.625 | € 526.174 | ▼ 2% |
Kerncijfers van STEENSSENS INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met STEENSSENS INVEST?
Wat er de jongste jaren bij STEENSSENS INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 5.079 (▼ € 5.346 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Steenssens Gino werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
Samengevat
Van € 4.089 verlies in 2022 naar € 5.079 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 267 winst.
Bestuur
Achter STEENSSENS INVEST zit Steenssens Gino.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steenssens Gino
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kerkstraat 317
9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN BROECK Hilda(vennoot) 72.8%
- STEENSSENS Gino Pierre Marie(vennoot) 27.2%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0553.893.952
- Btw-nummer
- BE 0553.893.952
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 317, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Namen & benamingen
- STEENSSENS INVEST · S.I.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 juni 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Bemiddeling bij de aankoop, verkoop en verhuur van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis
Vervaardiging van groente- en fruitsappen
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.